Veľkonočný pobyt len 10 EUR/os./noc!

Chata Baška je situovaná na okraji malej podhorskej obce Liptovská Porúbka, priamo v športovom areáli s futbalovým ihriskom, len 50 metrov od pravého brehu rieky Váh. Necelé 2 kilometre od ubytovania sa nachádza mestečko Liptovský Hrádok, ktoré je známe pre svoj unikátny hrad s jazierkom. Z ubytovania to nebudete mať ďaleko ani do okresného mesta Liptovský Mikuláš (vzdialeného 8 km), ktoré svojim návštevníkom ponúka množstvo historických a prírodných pamiatok s ponukou kúpania sa v termálnych bazénoch najväčšieho aquaparku na Slovensku - Tatralandia. Prekrásna príroda Liptova každoročne priláka množstvo turistov, ktorí si tu prídu na svoje aj vďaka blízkosti Nízkych, Vysokých a Západných Tatier. Nadšencom rybolovu alebo adrenalínového raftingu odporúčame zavítať k riekam Váh alebo Belá, ktoré ponúkajú skvelé podmienky pre vychutnávanie si nie len týchto ale aj iných vodných športov. V zimnom období navštevujú tento kraj najmä milovníci výbornej lyžovačky, ktorí môžu využívať kvalitne upravené svahy blízkych špičkových lyžiarskych stredísk Jasná - Nízke Tatry, Tatranská Lomnica či Štrbské Pleso vo Vysokých Tatrách.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Chate Baška s celkovou kapacitou 31 lôžok. Hosťom je na poschodí chaty k dispozícii päť 2-lôžkových, tri 3-lôžkové a tri 4-lôžkové izby, vybavené televízorom a bezplatným WiFi pripojením na internet. Na chodbe ubytovania sa nachádza spoločná kuchynka, kde si môžete pripraviť chutnú domácu stravu. Kuchynka je vybavená elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Pripravené sú tu pre Vás aj novo-zrekonštruované spoločné kúpeľne so sprchami a toaletami. Príjemný čas môžete tráviť aj v našej spoločenskej miestnosti, kde si dokonale oddýchnete, posedíte pri krbe, zahráte biliard alebo inú spoločenskú hru s priateľmi. Nechýba tu ani bar s ponukou alkoholických a nealkoholických nápojov ako aj televízor so satelitným príjmom. Ubytovaným hosťom tu rovnako servírujeme raňajky (prípadne celodennú stravu podľa objednávky).

Slnečné počasie Vás isto priláka stráviť pohodový čas v našej rozľahlej záhrade s posedením na terase, pri ohnisku a v altánku, kde si môžete niečo chutné ugrilovať v krbe alebo na záhradnom grile. Detičky isto potešíme detským bazénom a detským ihriskom s pieskoviskom, hojdačkou, preliezkami so šmýkačkou, trampolínou a hračkami v detskom kútiku. Dospelí si radi zahrajú futbal na ihrisku priamo v areáli. Parkovanie Vašich áut je zaistené na uzamykateľnom parkovisku pri ubytovaní.

Chata Baška je vhodná pre rodiny s deťmi či skupiny priateľov, ktorí ocenia nádhernú prírodu a bohaté možnosti vyžitia sa. Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť a radi sa k nám opäť vrátite! Tešíme sa na Vás!