Priamo na svahu| Wellness | Pre rodiny

Zatúžili ste po pokoji a rodinnej pohode na chate v horách? Naša Chata Baron je priestranná chata, ktorá sa nachádza priamo na svahu Dedovka (993 m n. m.). U nás si oddýchnete v saune, jacuzzi a zahrejete sa pri kachľovej peci po poriadnej lyžovačke.

Celoročne Vám ponúkame luxusnú chatu s kapacitou 11 pevných lôžok a dve prístelky v lyžiarskom stredisku SnowParadise Veľká Rača - Oščadnica. Chata je trojpodlažná. Na prvom podlaží sa nachádza spoločenská miestnosť s domácim kinom, pohodlným sedením, DVD prehrávačom a jedálenským sedením. Táto miestnosť je prepojená s kompletne zariadenou modernou kuchyňou. Neopísateľnú atmosféru tu dotvára tradičná kachľová pec. Odtiaľto sa dostanete na terasu s posedením, do nášho wellness centra a taktiež do kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Druhé podlažie s hlavným vchodom do chaty sa skladá zo spoločenskej miestnosti s LCD televízorom a komfortnej pohovky (slúžiacej na prespanie 2 hostí). Deti sa môžu zahrať v kútiku s hračkami. Toto podlažie dotvára 2-lôžková spálňa (s poschodovou posteľou a písacím stolom), lyžiareň, kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a toaletou.

Na treťom podlaží sú tu umiestnené štyri spálne. Tri sú 2-lôžkové so samostatnými lôžkami, jedna je 3-lôžková s manželskou posteľou a jedným lôžkom. Nechýba taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Parkovanie: Strážené parkovisko v Dedovke SnowParadise Veľká Rača - Oščadnica za poplatok.

Možnosť vývozu na chatu odporúčame dohodnúť pred príchodom. Stačí sa len ozvať majiteľom, zarezervovať si pobyt a radi Vám pomôžeme dostať sa na chatu. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi