Komfortná chata za super cenu!

Chata Baranček, situovaná v malebnej dedinke Liptovská Kokava, ležiacej vo východnej časti Liptovskej kotliny pod hrebeňom Západných Tatier, je správnou voľbou pre milovníkov prírody, turistiky i cyklistiky.

Liptovská Kokava je ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie túr a výletov do okolitých Nízkych i Vysokých Tatier a cyklistov poteší možnosť napojenia na viaceré cyklistické trasy. Za oddychom a relaxom môžete zájsť do Grand Hotela Permon s wellness procedúrami a v Termal Raji Liptovský Ján sa zabavia aj tí najmenší. Približne 25 kilometrov od obce je vzdialený i Aquapark Tatralandia, pri ktorom môžete navštíviť Kontaktnú Zoo, Dom hore nohami alebo zažiť adrenalín vo vzdušnom tunely Hurricane Factory. V zime si užijete zimné športy bežkovaním alebo lyžovaním vo viacerých lyžiarskych strediskách ako napr. Ski Podbanské, Ski Centrum Opalisko, Jasná - Nízke Tatry a mnoho ďalších.

Pohodlné ubytovanie v novopostavenej chatke s celkovou kapacitou pre 8 - 10 osôb Vám ponúkame počas celého roka. Do chaty vstúpite len cez jeden schodík, v interiéri je chata bezbariérová.

Pre trávenie Vašich voľných chvíľ využijete spoločenskú miestnosť s krbom, detským kútikom s hračkami, televízorom s káblovým príjmom, CD prehrávačom a gaučom slúžiacim aj ako prístelka pre prespanie dvoch osôb. S touto miestnosťou je prepojená i kuchynka zariadená elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou.

Dokonale si oddýchnete v dvoch 4-lôžkových spálňach s televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V celom ubytovaní je pre Vás zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na oplotenom pozemku si môžete spoločne posedieť na terase alebo v altánku s dreveným sedením a grilovať si rôzne špeciality na záhradnom grile. Vaše bicykle a lyže si odložíte v priestrannej kotolni. Pri ubytovaní sú pre Vás k dispozícii štyri parkovacie miesta.

Príďte stráviť Vašu dovolenku na Liptov a ubytujte sa v našej Chate Baranček. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!