Chalupa v malebnom prostredí lesa

Chata Baba sa nachádza v tichom prostredí Levočských vrchov, presnejšie v chatovej osade Fedorkin jarok blízko známeho mesta Levoča.

Chata ponúka svojím návštevníkom ubytovanie s kapacitou 8 lôžok v dvoch sťvorlôžkových izbách. Ubytovaní hostia môžu využívať spoločenskú miestnosť s krbovou pieckou, televízorom, satelitom a kompletne zariadenú kuchyňu na prípravu chutnej domácej stravy. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou.

Pri chate máte možnosť vonkajšieho posedenia a opekania na ohnisku. K dispozícii je aj kotlík na varenie guľášu. Parkovať môžete priamo pri chate.

Krásne okolie ponúka široké možnosti turistiky v Levočských vrchoch alebo v Národnom parku Slovenský Raj. Vybrať sa môžete na výlet do Levoče (oltár Majstra Pavla, radnica, Mariánska hora), Spišskej Novej Vsi (najvyššia kostolná veža na Slovensku) i na Spišský hrad. Neďaleko chaty cca 2 km v Levočskej doline sa nachádza novootvorené prírodné kúpalisko s možnosťou kúpania sa, grilovania tam zakúpených rýb a s detským ihriskom. Kúpalisko je umiestnené v prekrásnej zalesnenej prírode.

Chata Vám ponúka možnosť stráviť príjemnú dovolenku či pekný predĺžený víkend s priateľmi a rodinnou v malebnom prostredí regiónu Spiš. Tešíme sa na Vašu návštevu.