Chata v blízkosti Vodného Raja Vyhne

Chata Astória je situovaná na okraji obce Vyhne v tichej lokalite v blízkosti Vodného Raja Vyhne. Na svoje si prídu ľudia hľadajúci aktívny odpočinok, firemné a spoločenské stretnutia,ale aj tí, ktorí chcú len pasívne oddychovať.

Hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnej chate. Chata Astória je vhodná najmä pre rodiny s deťmi, prípadne pre skupiny turistov. Chata má dve podlažia. Kapacita ubytovania je 11 pevných lôžok s možnosťou troch prísteliek pre 3 dospelé osoby, alebo 6 prístelkou pre 6 deti.

Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s jedálenskou časťou, krbom a televízorom. Tiež je tu plne vybavená kuchyňa. Izba č. 1. – 2 samostatné pevné lôžka, sociálne zariadenie. Izba č. 2. – Malý apartmán s manželskou posteľou, (rozkladacia sedačka) - prístelka, sociálne zariadenie.

Na poschodí sa nachádza plne vybavená kuchynka s jedálenskou časťou.
Izba č. 3. – Veľký apartmán s manželskou posteľou, 1 samostatné pevné lôžko, (rozkladacia sedačka) - prístelka, sociálne zariadenie. Izba č. 4. - 2 samostatné pevné lôžka, sociálne zariadenie. Izba č. 5. – Manželská posteľ, (rozkladacia sedačka) - prístelka, sociálne zariadenie. Každé sociálne zariadenie má sprchový kút, WC a umývadlo.

Pri chate sa nachádza veľká priestranná terasa s altánkom, posedením, grilom a ohniskom. Pre deti je tu pripravené detské ihrisko a hojdačky.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá