Pobyt na 7 nocí - zľava 10%

Chatu a apartmány Montana nájdete v malebnej dedinke Bobrovec pod Západnými Tatrami. Výborná poloha v srdci Liptova Vám zabezpečí dostatok možností trávenia voľného času. Neďaleko sa nachádza najväčší vodný park na Liptove - Aquapark Tatralandia, známe lyžiarske stredisko Jasná - Nízke Tatry, ako aj ďalšie atraktívne miesta Liptovská Mara, Vlkolínec, skanzen v Pribyline.

Montana Vám poskytne ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch s vlastným vchodom a ubytovanie v samostatne stojacej chate - dreveničke.

Apartmán A ponúka dve izby (1x3, 1x2+1), kompletne zariadenú kuchyňu s krbom, televízorom, satelitom. Samozrejmosťou je kúpeľňa a WC. Pred apartmánom je terasa so záhradným nábytkom.

Apartmán B ponúka jednu izbu (1x2+1) s kuchynským kútom, televízorom, kúpeľňou a WC. Pred apartmánom je terasa so záhradným nábytkom.

Chata sa nachádza v záhrade za apartmánmi. Je vhodná pre 6 osôb (1x2, 1x4). Ma zariadenú kuchyňu s krbom, televízor, satelit, kúpeľňu a WC.

Všetky objekty sú pripojené na internet - WiFi. Pri chate je vonkajšie posedenie, terasa s možnosťou opekania a grilovania. Teenegeri si môžu zahádzať na basketbalový kôš alebo zahrať streetball. Pre deti máme pieskovisko, hojdačku,šmýkačku,trampolínu a lezeckú stenu.