Najkrajšie prázniny v Tatrách

Do krásneho prostredia Vysokých Tatier je vnorený objekt ANNA. Deti sa môžu vyšantiť, v lete robiť bunkre a v zime iglu zo snehu. Veď ste priamo v lese. Tak prečo si nedopriať atmosféru detskej radosti a bezstarostnosti. Zažiť na vlastnej koži to čo môžu dnešné deti prežívať len prostredníctvom virtuálnej reality. Tak prečo sa k nim nepridáte, zahrajte sa aj vy na vojakov a ukážte im kúsok svojich spomienok, určite ocenia tieto prázdninové aktivity viac, ako čokoľvek iné.

Objekt sa nachádza cca 8 km pod Štrbským Plesom, v rekreačnej oblasti Lieskovec v Tatranskej Štrbe. Čerstvý vzduch, krásna príroda Vysokých Tatier s množstvom turistických trás a cyklotrás, blízkosť lyžiarskych stredisk či Aquaparku Tatralandia a AquaCity Poprad je len zlomok toho, čo tu na Vás čaká.

Už sme Vás presvedčili, že náš objekt je pre Vás tým správnym? Chcete ísť ako partia juniori, seniori? Vždy Vám máme čo ponúknuť. Pre každú generáciu, pre každé ročné obdobie. Pre každé srdce, ktoré piští po niečom inom. Máme pre Vás ešte zopár lákadiel, ktoré Vás určite uistia o rozhodnutí prísť do nášho kraja.

V zimnom období je možnosť lyžovania a snowbordovania v Lopušnej doline, ktorá sa nachádza 8 km od objektu, Tatranskej Štrbe cca 4 km od objektu alebo na Štrbskom Plese (12 km), kde je množstvo aktivít pre pre bežecké, zjazdové lyžovanie, snowbordovanie a taktiež mnoho aktivít pre deti. Spúšťanie sa na gumovom kolese (sánkovanie), zorbing,snehové skútre.

V letnom období je možnosť podnikať vysokohorské túry, rybárčiť (2 km) ale aj veľké možnosti pre vášnivých hubárov.
V blízkosti sa nachádzajú Aquaparky Aquacity Poprad (18 km), Tatralandia (40 km), Bešeňová (35 km), termálne kúpalisko Vrbov.

Taktiež je možné v letnom období využiť kultúrne podujatia ako napríklad folklórne slávnosti Východná (15 km), prezentácie ľudových remesiel v Kežmarku (30 km) ale aj mnoho ďalších. Pre milovníkov tradícií a histórie je možné navštíviť skanzen Pribylina, oltár majstra Pavla v Levoči s kostolom,Spišský hrad, hrad Kežmarku a pod. Možností na výlety je nespočetne a práve náš objekt je vhodný na návštevu rôznych atraktívnych miest a spoznávanie najkrajších kútov Slovenska.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v útulne zariadenej chate s celkovou kapacitou 8 lôžok. Hosťom sú k dispozícii štyri izby, dve samostatné dvojlôžkové spálne a dve priechodné dvojlôžkové spálne s posedením. V chate nechýba spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, jedálenským posedením a plne vybaveným kuchynským kútom na prípravu vlastnej stravy. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V chate sú aj dve prísteľky.