Štýlová chata v tichom prostredí

Chatu Aničku nájdete v atraktívnom prostredí Liptova, na okraji lesa v malebnej obci Liptovský Ján, nachádzajúcej sa v krásnej prírode v Nízkych Tatier. Romantické pokojné prostredie, široké možnosti aktívneho oddychu a relaxu v kombinácii s pohodlným vybavením chaty, sú zárukou dovolenky plnej nezabudnuteľných zážitkov.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovej samostatnej chate s celkovou kapacitou 8 osôb. Na poschodí objektu majú hostia k dispozícii dve príjemne zariadené spálne s kapacitou 3 lôžok. Prízemie chaty je tvorené spoločenskou miestnosťou s krbovou pieckou, LCD televízorom so satelitným príjmom, rádiom a pohovkou, využiteľnou ako dve prístelky. Spoločenská miestnosť je súčasne prepojená s jedálenskou časťou a kompletne zariadenou kuchyňou, ktorá je vybavená elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a chladničkou. Samozrejmosťou objektu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Spríjemniť dovolenku si môžu hostia opekaním rôznych dobrôt na ohnisku s možnosťou vonkajšieho posedenia. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chate. Ubytovanie je vhodné pre romantické duše, rodinky s deťmi ale aj skupiny priateľov.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov