Milujete kľud a pokoj? U nás ho nájdete!

Milujete samotu a ticho panenskej oblasti? Chcete sa dosýta vyšantiť so svojimi deťmi a nemyslieť na starosti? Ponúkame Vám možnosť ubytovania práve v našom objekte. V chate Andrea ktorá sa nachádza v podtatranskej oblasti, na okraji lesa, v Tatranskej Štrbe, vzdialenej od turistického strediska Štrbské Pleso iba 8 km. Ak máte chuť variť guláš, grilovať a oslavovať bez stresu je tu práve naša chata, ktorá Vás oslobodí od hluku veľkomesta a vy si môžete vychutnať spoločnosť Vašich blízkych (kotlík, gril a ohnisko sú samozrejmosťou).

Ak sa Vám už ticho zunuje, je tu mnoho možností, pre široké spektrum záujmov, každý z návštevníkov si tu nájde kúsok pre seba. V zimnom období je možnosť lyžovania a snowbordovania v Lopušnej doline, ktorá sa nachádza 8 km od objektu, Tatranskej Štrbe cca 4 km od objektu alebo na Štrbskom Plese (12 km), kde je množstvo aktivít pre pre bežecké, zjazdové lyžovanie, snowbordovanie a taktiež mnoho aktivít pre deti. Spúšťanie sa na gumovom kolese (sánkovanie), zorbing,snehové skútre.

V letnom období je možnosť podnikať vysokohorské túry, rybárčiť (2 km) ale aj veľké možnosti pre vášnivých hubárov.
V blízkosti sa nachádzajú aquaparky Aquacity Poprad (18 km), Tatralandia (40 km), Bešeňová (35 km), termálne kúpalisko Vrbov.
Taktiež je možné v letnom období využiť kultúrne podujatia ako napríklad folklórne slávnosti Východná (15 km), prezentácie ľudových remesiel v Kežmarku (30 km) ale aj mnoho ďalších. Pre milovníkov tradícií a histórie je možné navštíviť skanzen Pribilina, oltár majstra Pavla v Levoči s kostolom,Spišský hrad, hrad Kežmarku a pod. Možností na výlety je nespočetne a práve náš objekt je vhodný na návštevu rôznych atraktívnych miest a spoznávanie najkrajších kútov Slovenska.

K dispozícii Vám bude útulné ubytovanie v chate s celkovou kapacitou 9 lôžok s možnosťou jednej prístelky. V objekte sú k dispozícii tri spálne. Dvojlôžková, trojlôžková a štvorlôžková. Pre trávenie príjemných večerov v kruhu priateľov a rodiny môžete využívať priestrannú spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom, satelitom a jedálenským posedením. Samozrejmosťou je možnosť prípravy vlastnej stravy v kompletne zariadenej kuchynke. V objete nechýba sprchovací kút s toaletou, spoločný pre všetky izby.