prenájom chaty už od 200 eur

Chatu Aňa nájdete pod lesom, v tichom prostredí Jánskej doliny, neďaleko obce Liptovský Ján, v ktorej sa nachádza známe termálne kúpalisko Thermal Raj Liptovský Ján. Pokojné lesné okolie chaty poskytuje našim hosťom dostatok možností aktívneho oddychu a relaxu. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete hubárčením, zberom lesných plodov, turistickými prechádzkami v krásnej prírode Nízkych Tatier, využívaním služieb termálneho kúpaliska či blízkych okolitých lyžiarskych stredísk. Ďaleko od nás to nie je ani do Liptovského Mikuláša, čo zaručuje blízkosť všetkých zaujímavých turistických atrakcií Liptova.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej veľkej chate s celkovou kapacitou 30 osôb. V chate je hosťom k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s rádiom, CD/DVD prehrávačom a spoločenskými hrami. Spoločenská miestnosť je využívaná zároveň ako jedáleň s kapacitou pre 30 osôb. Na prípravu chutných jedál slúži v objekte kompletne zariadená kuchyňa. Spálňovú časť chaty tvorí 10 izieb - štyri dvojlôžkové, štyri trojlôžkové a dve päťlôžkové izby. Pre ubytovaných hostí sú v objekte k dispozícii spoločné sociálne zariadenia.

V areáli chaty môžete využívať vonkajšie posedenie s možnosťou opekania na otvorenom ohnisku a grilovania na záhradnom grile. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chate.