Priestranná chata za super cenu!

Chata Alpine je situovaná v podhorí Západných Tatier, na okraji obce Vavrišovo a zároveň neďaleko hlavnej trasy na Podbanské a Vysoké Tatry.

A čo všetko môžete zažiť v okolí Vavrišova? Spoznáte históriu Slovákov v Múzeu liptovskej dediny v Pribyline, zaraftujete si na rieke Belá, zrelaxujete v Termal Raj Liptovský Ján i Aquaparku Tatralandia, pokocháte sa podzemnou krásou Stanišovskej jaskyne a demänovských jaskýň v Demänovskej doline alebo si užijete adrenalínovú jazdu na bobovej dráhe Žiarce - Pavčina Lehota. S detičkami zájdete na výlet do Kontaktnej Zoo, sveta miniatúr Tatrapolis alebo do Mini Slovenska v Liptovskom Jáne. Zimný Liptov Vám ponúkne viaceré možnosti na lyžovačku a to napríklad v lyžiarskych strediskách Ski Centrum Opalisko, Jasná - Nízke Tatry a v mnoho ďalších v okolí.

Zavítajte do našej chaty, ktorá je Vám k dispozícii celoročne a poskytuje komfortný priestor pre pobyt až do 40 osôb. Svojou kapacitou je tak chata ideálnou voľbou pre veľké skupiny, detské tábor, výlety, rodinné pobyty oslavy i spoločenské akcie a to maximálne dvoch nezávislých skupín.

Veľká spoločenská miestnosť na prvom poschodí vybavená televízorom so satelitným príjmom, rádiom, DVD prehrávačom, knihovničkou, stolmi so stoličkami a stolným futbalom Vám poslúži na trávenie Vašich voľných chvíľ. Príjemne si tu posedíte na pohodlných gaučoch a kreslách. Vedľa tejto miestnosti, ako aj na prízemí chaty využijete kuchynku. Obidve sú zariadené elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením.

Priestor na oddych po náročnom dni Vám poskytne osem 2-lôžkových spální (z toho dve s manželskou posteľou) s možnosťou až dvoch prísteliek a dve 3-lôžkové spálne s možnosťou jednej prístelky. Pre hostí sú na chodbách všetkých poschodí pripravené spoločné kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami, rozdelené na dámske a pánske priestory. V celej chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí chaty si zahráte stolný tenis alebo zrelaxujete v saune s využitím po dohode a za poplatok. Posedieť si môžete na terase s prekrásnym výhľadom či v altánku, kde si budete grilovať na záhradnom murovanom krbe, variť kotlíkový guláš alebo si posedíte pri krytom ohnisku a budete spievať i opekať pri táboráku. Tých najmenších isto poteší detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami, šmýkačkami a pieskoviskom. Vaše bicykle či lyže si uschováte v garáži a autá zaparkujete priamo pri chate.

Zažite pokojnú atmosféru, doprajte si príjemný oddych a ubytujte sa v Chate Alpine. U nás ste vždy srdečne vítaní. Tešíme sa na Vás.