WiFi, zjazdovka 250 m,krb,les,parkovanie

Ski IN/OUT luxusná chata, vhodná pre 1 až 28 osôb. K dispozícii WiFi internet, sauna či krb. Chata je situovaná len 280 m od lanovky Ski & Bike Park Malinô Brdo v lese s prístupovou cestou a parkovaním priamo pri chate. Sánkovanie, turistika, bežky, lyžovanie, snowboard, korčuľovanie - prírodné klzisko na vodnej nádrži, bicyklovanie, reštaurácie, free aquabus do Gino Paradise Bešeňová, autobusová zastávka, to všetko je dostupné do 300 m. TESCO je 1,2 km a centrum Ružomberka 2,5 km.

Chata Alpina je tvorená z troch samostatných apartmánov. Dva mezonetové apartmány s oddelenými vstupmi majú každý obytnú plochu cca 130 m2. Na prízemí majú kompletne vybavenú kuchyňu prepojenú so spoločenskou miestnosťou vybavenou LCD TV 42" (SAT/DVD/HiFi), krbom a veľkým balkónom, miesto pre odkladanie lyží, saunu, WC, sprchu. V oddychovej časti na poschodí je WC, sprcha a 3 spálne s možnosťou rozdelenia postelí, v dvoch je balkón a prístelky na rozkladacom gauči. Tretí apartmán je so vstupom na prízemí a má rozlohu cca 65 m2. Apartmán má dve spálne pre maximálne osem ľudí a veľký balkón s výhľadom priamo do lesa.

WiFi internet je dostupný v celom objekte a je zdarma. Vonkajší priestranný altán, ohnisko, gril a kotlík je pre každý objekt samostatný. K dispozícii je aj spoločné ihrisko pre deti, s hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom...

V chate Alpina je aj veľká spoločenská miestnosť so samostatnou plne vybavenou kuchyňou, ktorú je možno po dohode na základe individuálnych požiadavok prenajať. Kapacita miestnosti je až 45 osôb a dá sa využiť na rodinné oslavy, stretnutia prípadne firemné akcie alebo školenia.

Bez potreby auta môžte ísť na lyže, snowboard, sánky, bežky, korčule aj do aquaparku Gino Paradise, využitím bezplatného aquabusu.