Štýlový zrub pri Liptovskej Mare!

Chata Alexandra je situovaná v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže Liptovská Mara, v nádhernom prostredí malebnej dediny Bobrovník. Ak aj Vás zlákali atrakcie a prírodné krásy Liptova, pozývame Vás stráviť Vašu dovolenku u nás, v komfortnej a štýlovej zrubovej chate.

Počas Vašich voľných chvíľ budete mať výhľad na prekrásnu panorámu vodnej priehrady, dotváranú Nízkymi Tatrami a Chočskými vrchmi. V regióne Liptov sú vytvorené výborné podmienky pre aktívny oddych v podobe turistiky, cyklistiky a mnohých iných športov. Lipovská Mara obohacuje túto ponuku aj o rybolov, člnkovanie a ďalšie vodné aktivity. Využiť môžete služby rezortu Marina Liptov s lodenicou. Zrelaxujete v bazénoch Aquaparku Tatralandia či vodného raja Bešeňová. V zimných mesiacoch si zalyžujete na kvalitne upravených svahoch lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok a Jasná - Nízke Tatry.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v zrube s celkovou kapacitou pre 9 osôb. Pripravená je tu pre Vás spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a rádiom. Kuchárov poteší plne vybavená kuchyňa s elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou.

Na poschodí zrubu si pohodlný spánok doprajete v 2-lôžkovej spálni so samostatnými lôžkami alebo v jednej z dvoch 3-lôžkových spální, z ktorých máte prístup na balkón s krásnym výhľadom. K zariadeniu oboch 3-lôžkových spální patrí manželská posteľ, samostatné lôžko a v jednej z nich aj komfortný gauč, ktorý po rozložení poslúži ako prístelka pre 1 osobu. K dispozícii Vám je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na záhrade si ugrilujete dobroty pri posedení v altánku či na terase, k čomu Vám radi poskytneme gril alebo kotlík. K zrubu vedie strmšia cesta, v zimnom období je preto potrebné použiť snehové reťaze. Autá môžete zaparkovať v garáži alebo priamo pri objekte.

Príďte stráviť krásne chvíle do útulnej Chaty Alexandra. Tešíme sa na Vás!