Priamo v lyžiarskom stredisku Oravasnow

Chata Alexa je situovaná v nádhernom horskom prostredí Oravských Beskýd, priamo v areáli lyžiarskeho strediska Oravasnow, nachádzajúceho sa v blízkosti obce Oravská Lesná. Výborná poloha chaty uprostred nádhernej prírody a vo vzdialenosti len 100 metrov od nástupnej stanice sedačkovej lanovky je zárukou dovolenky plnej skvelého lyžovania, aktívneho oddychu a relaxu. V stredisku sú hosťom k dispozícii služby reštaurácie s pizzériou, požičovne lyží, lyžiarska škola a vo výstavbe je momentálne aj wellness. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj korčuľovaním na ľadovej ploche, sledovaním psích záprahov, v letnom období zas hubárčením a širokými možnosťami turistiky a cyklistiky.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v štýlovo a moderne zariadenej drevenici, v ktorej je možnosť pohodlného ubytovania až pre 11 osôb. V chate sú hosťom k dispozícii štyri spálne, jedna dvojlôžková izba a tri trojlôžkové izby. Príjemný relax a oddych si môžete dopriať v spoločenskej miestnosti s teplovzdušným krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom a pohodlnou rohovou pohovkou. Spoločenská miestnosť je súčasne prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou, ku ktorej vybaveniu patrí keramická varná doska, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. Prízemie ako aj poschodie chaty je vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, pričom na poschodí nájdete ešte ďalšiu samostatnú toaletu. Na vykurovanie objektu slúži teplovzdušný krb, za ktorým môžete využívať taktiež priestor na sušenie oblečenia. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je v chate samozrejmosťou.

Pri chate nechýba možnosť vonkajšieho posedenia v altánku. Pripravený pre Vás je tu taktiež gril a kotlík. Chata je prenajímaná celoročne len jednej skupine hostí, garantované preto máte u nás maximálne súkromie. Parkovanie je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.