Novopostavená chata iba 100 m od vleku!

Novopostavená Chata Adela sa nachádza 8 km od mesta Dolný Kubín, vo vzdialenosti iba 200 metrov od vlekov známeho lyžiarskeho strediska Ski Park Kubínska hoľa, kde si v zime výborne zalyžujete na vždy perfektne upravených svahoch. Chata je svojou ideálnou polohou vhodná pre všetkých. Na svoje si tu prídu rodinky s deťmi, priatelia ale i športovci a rekreanti, ktorí obľubujú relax a oddych v krásnej prírode. V letnom období tu na Vás čakajú túry s nádhernými výhľadmi, rozmanité cyklotrasy alebo návšteva Oravského hradu.

Štylová Chata Adela poskytuje počas celého roka príjemné ubytovanie v dvoch identických apartmánoch s celkovou kapacitou spolu pre maximálne 16 osôb. Chatu si tak môžete prenajať v celosti alebo samostatne po jednotlivých apartmánoch. Každý z apartmánov disponuje zároveň vlastným vchodom, čo zabezpečuje hosťom dostatok pokoja a súkromia.

Oba apartmány sú tvorené vždy tromi útulnými 2-lôžkovými spálňami. K dispozícii je Vám v nich taktiež plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou prepojená so spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitným príjmom a pohodlným gaučovým posedením. Na prípravu jedál Vám poslúži elektrický sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, kávovar a umývačka riadu. Súčasťou každého apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou ako aj druhou samostatnou toaletou, nachádzajúcou sa pri izbách na poschodí.

Príjemné chvíle v kruhu rodiny a priateľov prežijete určite aj pri ohnisku s vonkajším posedením. Na požiadanie Vám zabezpečíme detskú postieľku. Počas Vášho pobytu môžete využívať aj priestor na úschovu bicyklov či lyží. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vás!