V tichosti lesa s maximálnym súkromím!

Štýlová Chata Adavy je situovaná v pokojnom prostredí lesa, v čarovnej Jánskej doline, na Liptove. Je ideálna najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú ubytovanie na horách, potrebujú načerpať novú energiu a vychutnať si dokonalé ticho.

Zaujímate sa aké možnosti ponúka táto lokalita? Najkrajšou odmenou sú príjemné prechádzky lesom, počas ktorých Vás príroda obdaruje lesnými plodmi i hríbmi. V blízkosti sa nachádza viacero cyklotrás a Vy tak spoznáte okolie aj zo sedla bicykla. Podzemnú nádheru Vám odhalí neďaleká Stanišovská jaskyňa a relax si doprajete v miestnom termálnom prameni "Kaďa". Ak máte radi wellness, odporúčame Vám navštíviť Termal Raj Liptovský Ján. Výlet si môžete spraviť aj k Liptovskej Mare, ktorá disponuje viacerými plážami a rezortmi. Tu si zapožičiate loďky, vodné bicykle, skútre, vyskúšate adrenalínové športy alebo si vychutnáte vyhliadkovú plavbu loďou. Lyžovačka na Liptove bude pre Vás zaiste tým najzaujímavejším zážitkom. Radi Vás privítajú v lyžiarskom stredisku Ski Centrum Opalisko Závažná Poruba, Jasná - Nízke Tatry a vo viacerých menších strediskách v okolí.

Chata Adavy je v celoročnej prevádzke a ponúka Vám komfortný priestor pre pobyt maximálne 5 osôb (vrátane detí). Je tak ideálna pre menšiu skupinku priateľov alebo na rodinnú dovolenku.

Prízemie chaty môžete využívať ako denný spoločenský priestor, ktorý pozostáva z obývacej, kuchynskej a jedálenskej časti. Voľný čas si spríjemníte oddychom na pohodlnom gauči, pozeraním televízora, počúvaním rádia či hudby z CD prehrávača. Perfektnú atmosféru, najmä počas zimných mesiacov, zabezpečí teplo sálajúce z krbovej piecky. S blízkymi si môžete zahrať rôzne spoločenské stolové hry, prečítať dobrú knihu alebo časopis. V kuchynskej časti si pripravíte jedlá s využitím elektrického variča, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice a chladničky. Súčasťou prízemia je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Zaslúžený spánok si doprajete v 5-lôžkovej spálni, na poschodí chaty. Tu sme pre Vás pripravili manželskú posteľ a tri samostatné lôžka. V prípade Vášho záujmu a po dohode Vám prichystáme detskú postieľku. Priamo zo spálne vedie vstup na balkón, kde si vychutnáte čerstvý horský vzduch.

Pri chate si môžete posedieť na exteriérovom posedení alebo grilovať dobroty a vlastné špeciality na grile. Na vyžiadanie je k dispozícii kotlík na guláš. Vaše autá zaparkujete na bezplatnom parkovisku, približne 60 metrov od chaty. Prístup ku chate je celoročný, po udržiavanej štrkovej ceste. V zime, vo výrazne nepriaznivom počasí, Vám odporúčame použiť snehové reťaze prípadne pohon 4x4.

Jedinečný pokoj, šum lesa, zurčanie potôčika a ubytovanie v súlade s prírodou. Čo viac si priať? Tak neváhajte a ubytujte sa v Chate Adavy. U nás ste srdečne vítaní!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá