Chata v krásnom prostredí na okraji lesa

Chata Adam je situovaná v nádhernom horskom prostredí Oravy, v tichej časti malebnej rázovitej obce Zázrivá. Ideálna poloha chaty na okraji lesa zaručuje našim hosťom dostatok súkromia a pokoja. Nádherná okolitá príroda Malej Fatry poskytuje široké možnosti turistických a cyklistických trás. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj jazdou na koni, zberom lesných plodov či húb alebo ochutnávkou tradičných oravských špecialít.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate s celkovou kapacitou pre 6 až 9 osôb. V podkroví chaty sú Vám k dispozícii dve trojlôžkové spálne (manželská posteľ + samostatné lôžko) s možnosťou využitia jednej a dvoch prísteliek. Jedna zo spálni je priechodná. Príjemne posedieť a relaxovať v kruhu priateľov a rodiny môžete v útulnej spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a rádiom s CD prehrávačom, ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchynskou časťou s rohovým jedálenským posedením. Na prípravu vlastných jedál tu môžete využívať elektrický sporák, sporák na tuhé palivo, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a chladničku s výparníkom. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Pri chate nechýba altánok s vonkajším posedením s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Na hranie rôznych loptových hier Vám poslúži zatrávnený priestor, nachádzajúci sa priamo pri chate, kde sú Vám k dispozícii bránky a lanový rebrík. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. V zimnom období sú potrebné snehové reťaze.