Príjemná chata s vonkajším krbom, grilom

Chata Adam sa nachádza v nádhernom horskom prostredí Slovenského raja, v chatovej osade známeho rekreačno-turistického strediska Košiarny briežok pri obci Smižany na východnom Slovensku. Výborná poloha chaty v tichom prostredí pri lese a v blízkosti mnohých turistických trás Slovenského raja je zárukou ideálnej dovolenky plnej ticha, pokoja, relaxu, aktívneho oddychu a atraktívnej turistiky. Váš pobyt si tu môžete spríjemniť nie len prehliadkou očarujúcich roklín a tiesňav Slovenského raja (Prielom Hornádu, Sokolia dolina, Piecky, Kláštorisko), ale aj návštevou okolitých kultúrnych a historických pamiatok Spiša. Dokonalý odpočinok si istotne vychutnáte v termálnych bazénoch kúpaliska vo Vrbove alebo v zimnom období pri lyžovaní v neďalekých lyžiarskych strediskách ako Poráč Park relax & sport centrum, Ski Centre Levoča či vzdialenejšom lyžiarskom stredisku Relax Center Plejsy.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnej rekreačnej Chate Adam s celkovou kapacitou 6 lôžok. Hosťom je na prízemí chaty k dispozícii útulná spoločenská miestnosť s krbom, kachľami, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami, gaučovým a jedálenským posedením pri stole ako aj s možnosťou výstupu priamo na terasu. Na prípravu Vašich obľúbených domácich jedál Vám tu skvele poslúži kuchyňa, vybavená elektrickou dvojplatničkou, plynovým varičom (za poplatok), chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom aj kompletným riadom. Samozrejmosťou vybavenia chaty je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. V podkroví chaty si môžete príjemne po celom dni oddýchnuť, a to v troch 2-lôžkových štandardne vybavených spálňach (dve z nich disponujú aj balkónom).

Vo vonkajšej časti chaty s tradičným dreveným posedením, grilom, vonkajším krbom, ohniskom s kotlíkom a záhradnou hojdačkou si môžete dosýta vychutnať v kruhu rodiny a priateľov dokonalú dovolenkovú atmosféru pri grilovaní či varení gulášu, zatiaľ čo sa Vaše detičky budú šantiť na preliezkach či sa zabávať s pripravenými hračkami. K dispozícii je Vám tu taktiež futbalová lopta a rakety s loptičkou na bedminton.

Veríme, že si u nás príjemne oddýchnete a odnesiete si množstvo výnimočných zážitkov, na ktoré budete dlho spomínať! Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí