Priamo v lese - dokonalý pokoj pre Vás!

Chata 620 sa nachádza na Orave v obľúbenej rekreačnej oblasti, na Oravskej priehrade, medzi Námestovom a Tvrdošínom. Ak túžite po pokojnej dovolenke v tichom prostredí, ste na správnom mieste. V lete si vychutnáte príjemný pobyt pri vode a zároveň to nebudete mať ďaleko k ďalším lákadlám Oravy.

Chata je ideálna pre rodiny s deťmi a skupinky priateľov. Disponuje kapacitou 17 lôžok. Prízemie chaty tvori dvojlôžková spálňa, zariadená kuchynka a kúpeľňa s vaňou, sprchou, toaletou a umývadlom. Na prvom poschodí chaty je priestranná spoločenská miestnosť s televízorom, satelitom, rádiom a posedením, ktorá je prepojená s jedálenskou časťou a zariadenou kuchyňou so sporákom, rúrou, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a bežným kuchynským riadom. Na tomto poschodí je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Druhé poschodie je určené na spanie. Nájdete tu dve trojlôžkové spálne, pričom na jednej je možné využiť prístelku. Podkrovie chaty sa skladá z troch spálni, dvoch dvojlôžkových a jednej štvorlôžkovej.

K chate patrí veľká terasa s posedením a pingpongovým stolom. Tiež je tu vonkajšie posedenie, vonkajší krb, ohnisko, priestor na grilovanie a varenie kotlíkového guľášu. Voľné chvíle môžete tráviť posedením na hojdačke, hraním loptových hier, či popíjaním kávičky na terase. Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo pri chate.

Okolie chaty Vám poskytne množstvo možností na trávenie voľných chvíľ. Môžete sa opaľovať a kúpať na plážach Oravskej priehrady, vyskúšať vodné športy, plavbu loďou, rybolov i hubárčenie. Na výlet sa oplatí vybrať na Oravský hrad, do Zuberca, Oravíc či blízkeho Poľska. Vymeňte rušný pracovný život za pár dní nerušenej dovolenky na Orave. Tešíme sa na Vás!

Preferujeme ubytovanie pre rodinky. Pomaturitné chaty nepovoľujeme!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov