Chata s krbom v krásnom lesnom prostredí

Chata 436 je situovaná v krásnom lesnom prostredí rekreačnej oblasti Krpáčovo, vo vzdialenosti len 5 minút pokojnou pešou chôdzou od jazera Krpáčovo. Ak túžite stráviť Vašu dovolenku v nádhernom tichom prostredí uprostred krásnej prírody s dokonalým pokojom a maximálnym súkromím, srdečne Vás k nám pozývame. Priamo od chaty vedie množstvo turistických a cyklistických chodníkov nádhernou okolitou prírodou. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj hubárčením, zberom lesných plodov, kúpaním a rybolovom v blízkom jazere alebo príjemnou lyžovačkou v neďalekom lyžiarskom stredisku Krpáčovo.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej chatke, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 8 osôb. Súčasťou chaty sú tri separátne spálne, jedna dvojlôžková izba a dve trojlôžkové izby. Príjemný relax v kruhu rodiny a priateľov si môžete vychutnávať v príjemnej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, rádiom, spoločenskými hrami a pohodlnou sedačkou. Na prípravu vlastnej domácej stravy Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej výbave nechýba elektrický sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, kávovar, hriankovač a mikrovlnná rúra. Chata je vybavená kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Za chatou je hosťom k dispozícii privátne vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania, opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.