Chata v lyžiarskom stredisku, pri lese

Novo zrekonštruovaná chata v krásnom prostredí Lopušnej doliny - Chata 1057 Lopušná dolina, sa nachádza pri lese, necelých 300 m od upravenej zjazdovky miestneho lyžiarskeho strediska, v rekreačnej oblasti obce Lučivná. Ideálna je pre rodinky s deťmi prípadne aktívnych športovcov.

Vďaka svojej polohe môžete vykonávať túry do prírody po cyklistických a turistických trasách, venovať sa behaniu či nenáročným prechádzkam okolím. Možností na výlet je veľa - buď do Vysokých Tatier alebo Slovenského raja. Odporúčame Vám navštíviť i Važeckú jaskyňu, po ktorej dobre padne relax v bazénoch a wellness centre AquaCity v Poprade (15 km) či Tatranských kúpeľoch Lučivná. Lyžovačka, sánkovačka aj bežkovanie si užijete na svahoch lyžiarskych stredísk Snowpark Lučivná, Lopušná dolina - Skichem i Nová Lopušná Dolina - SkiTatry.

Komfortné ubytovanie počas celého roka Vám zaistí Chata 1057 Lopušná dolina, ktorá disponuje kapacitou pre 8 osôb. Už v prízemí Vás čaká príjemná atmosféra v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom a gaučovým sedením. Prepojená je s kompletne zariadenou kuchyňou umožňujúcou plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Taktiež sa tu nachádza vstupná hala a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Schodiskom sa dostanete do spálňovej časti chaty, kde sú pre Vás pripravené 3 spálne - jedna 4-lôžková s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami na prvom poschodí. Odtiaľto je tiež východ na terasu s posedením a úžasným výhľadom na zjazdovku a krásnu prírodu Lopušnej doliny. Nechýba tu ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Využívať môžete aj dve 2-lôžkové spálne so samostatnými lôžkami v podkroví chaty.

Pokoj pri trávení chvíľ s rodinkou či priateľmi načerpáte aj v altánku s posedením, prípadne pri príprave jedál na ohnisku alebo v kotlíku. Svoje športové veci si uložíte v šatni, prípadne v technickej miestnosti s práčkou a žehličkou. Mysleli sme na parkovanie áut, ktoré je zabezpečené priamo pri objekte. Chata je nefajčiarska, uprednostňujeme pobyty pre rodinky s deťmi a pobyt s Vašim domácim miláčikom nie je u nás možný. Veríme, že Vás naša ponuka na peknú dovolenku zaujala a že ju prídete prežiť k nám. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov