Chata v pokojnom lesnom prostredí!

Chata 1005 sa nachádza v pokojnej rekreačnej oblasti obce Demänovská Dolina v blízkosti mesta Liptovský Mikuláš ako aj vyhľadávaného strediska Jasná - Nízke Tatry. Svojou atraktívnou polohou láka široké spektrum rekreantov. Na svoje si tu prídu rodinky s deťmi ako aj skupiny priateľov a známych. V letnom období sa nechajte zlákať krásnymi výhľadmi, ktoré sa Vám naskytnú pri turistike, preskúmajte známe cyklistické trasy a určite navštívte populárne blízke demänovské jaskyne. Iba 8 km od chaty sa nachádza vodná nádrž Liptovská Mara, kde sa môžete venovať rybolovu, plávaniu alebo absolvovať okružnú plavbu na výletnej lodi.

Zimné obdobie Vás očarí svojou rozmanitou ponukou možností aktívneho ale aj pasívneho oddychu. Najväčšie zimné lyžiarske stredisko Jasná - Nízke Tatry Vám poskytne úžasnú lyžovačku na vždy skvele upravených zjazdovkách. Po náročnom dni plnom športových aktivít si výborne oddýchnete v termálnych bazénoch aquaparku Tatralandia, vzdialenom iba 6 km. Okolité wellness centrá zrelaxujú Vaše telo a poskytnú únik z reality všedných dní.

Chata 1005 Vám celoročne ponúka útulné ubytovanie s kapacitou pre 15 až maximálne 17 osôb. Na jej prízemí nájdete jednu 4-lôžkovú izbu, kúpeľňu a toaletu. Prvé poschodie tvorí jedna 4-lôžková izba ako aj príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným prijímačom, rádiom s CD prehrávačom, spoločenskými hrami a gaučovým posedením s možnosťou dvoch prísteliek. Súčasťou prvého poschodia je aj kúpeľňa, toaleta a plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou.

Na druhom pochodí chaty je umiestnená ďalšia 4-lôžková izba, kúpeľňa, toaleta a nájdete tu aj spoločenskú časť s prístupom na zastrešenú terasu. V podkrovnej časti chaty môžete využívať ešte dve spálne, jednu 1-lôžkovú a jednu 2-lôžkovú izbu. V celom objekte je Vám k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pohoda a relax na Vás čaká pri vonkajšom posedení v altánku alebo opekačke a grilovačke s priateľmi. Areál chaty ponúka dostatočný priestor na šantenie Vašich detí, ale aj na hry dospelých. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chate.

Veríme, že Vás čoskoro stretneme osobne a že u nás strávite príjemné chvíle s rodinou či priateľmi. Tešíme sa na Vašu návštevu!