Posledné voľné termíny na leto!

Chalupy u Piera sú situované v nádhernom prostredí Zamaguria, priamo v Pieninskom národnom parku, v pokojnej časti obce Haligovce.

Krásna okolitá príroda poskytuje ideálne podmienky na skvelú turistiku, cykloturistiku, hubárčenie či rôzne zamerané výlety. Počas Vášho pobytu Vám odporúčame navštíviť blízke Haligovské skaly, múzeum so stredovekým kláštorom kartuziánov v Červenom Kláštore či neďaleké kúpele Smerdžonka. Jedinečnou vyhľadávanou atrakciou Pienin je splav Dunajca na drevených pltiach, počas ktorého Vám pltníci radi vyrozprávajú zaujímavosti a legendy o tomto kraji. Výborný relax si môžete vychutnať taktiež pri blízkom Jezerskom jazere s čarovnou tyrkysovo-modrou hladinou a nádherným výhľadom na vrcholy Spišskej Magury. Počas zimnej dovolenky si vynikajúco zalyžujete v lyžiarskom stredisku Skipark Eland v Spišskej Starej Vsi, ktoré disponuje ľahkými až stredne náročnými traťami, 3 vlekmi, detským vlekom a ponúka aj možnosť večerného zábavného lyžovania na kilometer dlhej osvetlenej zjazdovke.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Chalupách u Piera s celkovou kapacitou 25 lôžok (vrátane prísteliek).

V Chalupe 1 s kapacitou 11 lôžok je hosťom na prízemí chalupy k dispozícii útulná spoločenská miestnosť s krbovými kachľami, televízorom so satelitným príjmom a rozťahovacou pohovkou, ktorú je možné využiť aj ako prístelku pre 2 osoby. Na prípravu obľúbených domácich jedál Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa, vybavená elektrickým varičom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kompletným riadom a jedálenským posedením. Súčasťou chaty je taktiež jedna spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V podkroví chalupy sa nachádza jedna 4-lôžková a jedna 5-lôžková spálňa, kde si istotne výborne oddýchnete na pohodlných posteliach s voňavými perinami a načerpáte nové sily do ďalšieho dovolenkového dňa.

V Chalupe 2 s kapacitou 6 lôžok strávite spoločné chvíle v spoločenskej miestnosti s pohodlným gaučom, televízorom so satelitným príjmom a kuchynkou s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Pre pokojný spánok sme Vám pripravili jednu 2-lôžkovú spálňu s televízorom so satelitným príjmom a jednu 4-lôžkovú spálňu. Súčasťou chaty je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V Chalupe 3 s kapacitou 8 lôžok je k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a posedením. Nechýba kuchyňa s elektrickým varičom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, kompletným riadom a jedálenským posedením. Spánok zaisťujú dve 4-lôžkové spálne, každá s manželskou posteľou a dvomi lôžkami. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou aj WiFi pripojenie na internet.

V záhradnej časti ubytovania s novou terasou, altánkom, grilom, ohniskom a posedením si môžete vychutnávať jedinečnú atmosféru pri grilovačke či hraní zábavných spoločenských hier v kruhu rodiny a priateľov. Ak si chcete oddýchnuť aj od varenia, využite našu ponuku polpenzie (raňajky - obed príp. raňajky - večera (s dezertom), ako aj celodenného stravovania v Kolibe u Piera alebo si zakúpte občerstvenie v Potravinách u Piera (otvorených do neskorých večerných hodín). Koliba aj potraviny sa nachádzajú len 400 metrov od chalupy. Ponúkame Vám originálne špeciality, ktoré nájdete len v našej Kolibe u Piera. Ak si želáte aktívne stráviť Váš dovolenkový čas, radi Vám zapožičiame napríklad futbalovú loptu, takže môžete začať plánovať turnaje a tešiť sa na výhry! Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri objekte.

Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť a zažijete množstvo jedinečných a nezabudnuteľných zážitkov! Tešíme sa na Vašu návštevu!