Bazén, sauna, tenisový kurt, krb, gril!

Naše Chalupy pod Magurou sa nachádzajú v nádhernom tichom prostredí malebnej obce Zálesie v okrese Kežmarok.

Výborná poloha ubytovania v pokojnej okrajovej časti obce v kombinácii so zabezpečeným komfortom a pre chalupy nezvyčajným nadštandardným vybavením iste pomôžu k dovolenke plnej aktívneho oddychu, pokoja a rekreácie. Prečo si vybrať práve Chalupy pod Magurou? Aj preto, že sú taktiež situované v Pieninách, ktoré sa po malých krôčikoch dostávajú k popredným miestam na Slovensku ako obľúbená dovolenková destinácia. Nie ďaleko od nás je najnovšia miestna atrakcia Chodník korunami stromov v Bachledovej doline, a teda aj samotná Bachledova dolina - Jezersko. Pre hostí, ktorí si predstavujú svoj pobyt u nás aj inak ako oddychom pri nádhernom krbe v spoločenskej miestnosti, alebo v útulnej kolibe pri varení gulášu s rodinou, je tu samozrejme možnosť turistiky krásnou prírodou nielen Pienin, ale aj Belianskych Tatier, Spišskej Magury či Vysokých Tatier, prípadne Červeného Kláštora.

V našich Chalupách pod Magurou ponúkame ubytovanie pre 21 - 23 osôb rozdelených do 2 väčších a 1 malej chalupy. Objekt Chalúp je celkovo oplotený, a preto sa rodičia nemusia obávať o svoje deti. V objekte sa nachádza tiež koliba s vnútorným ohniskom, detské ihrisko, tenisový kurt, bazén a parkovisko s kapacitou 6 parkovacích miest. Po náročnej turistike alebo len tak v horúcich letných dňoch sa môžete skryť pred slnkom v našej vínnej pivnici, alebo sa schladiť v bazéne. Počas chladnejších večerov Vás zahreje teplo útulnej sauny so samostatným vchodom.

V hlavnej budove Chalupy č. 1 sa nachádza byt, v ktorom celoročne prebýva tím Chalupy pod Magurou, ktorý Vám rád pomôže, poradí v akúkoľvek hodinu počas dňa aj noci. Čo je výhodou najmä pre hostí, ktorí sa potrebujú ubytovať aj mimo oficiálnych ubytovací hodín. Ďalej je tu situovaná spoločenská miestnosť s krbom a kútikom pre deti, jedáleň vhodná aj na usporiadanie rôznych spoločenských akcií a spoločná kompletná kuchyňa s plyn. sporákmi, umývačkou riadu, chladničkami, mraziacim boxom, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou, a tiež kompletným setom kuch. riadu. V samostatnom vchode v tejto Chalupe sa nachádzajú 3 izby s kapacitou 10 lôžok - jedna 4-lôžková so samostatnou kúpeľnou (sprcha + toaleta) a balkónom, jedna 2-lôžková s prístelkou pre 2 osoby s kúpeľňou (sprcha + toaleta) a jedna 2-lôžková izba s vaňou pre dvoch.

V Chalupe č. 2 sa nachádzajú 2 izby na poschodí s kapacitou 8 lôžok. Každá izba má 2 spálne - jednu s manželskou posteľou a jednu s dvomi samostatnými posteľami. Nechýba rovnako samostatná kúpeľňa (sprcha + toaleta). Súčasťou obidvoch izieb sú balkóny. V spodnej časti tejto Chalupy sa nachádza už spomínaná vínna pivnica a malá spoločenská miestnosť.

Chalupa č. 3 má kapacitu od 3 do 5 lôžok (podľa potreby hostí vieme zaistiť dve prístelky). Tvorená je malou časťou kuchynskej linky s drezom, varnou kanvicou (avšak bez variča). Postačí na tzv. "suché raňajky". Využívať môžete kúpeľňu so sprchovacím kútom aj šatník. V spodnej časti Chalupy si užijete už spomínané teplo zo sauny. Na balkónoch je prísny zákaz fajčenia. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov