Vílovo - centrum pre Vašu kreativitu

Hľadáte miesto pre svoje kreatívne workshopy? Chalupu pre vypnutie v prírode? Miesto, kde máte priestor pre kontakt so svojimi snami. Snívajte a realizujte vo Vílove.


Vílovo je komunitné centrum, vytvorené so zámerom ponúknuť priestor pre kreatívne workshopy - pre menšie aj väčšie skupiny, aj pre individuálnych klientov (od 2 do 22 osôb). Nachádza sa pri rozprávkovom lese v Látkovciach – miestnej časti Uhrovca.

Okolie ponúka mnoho jedinečných, no menej známych pamätihodností, ako sú Jankov vŕšok, partizánskej bunkre, Uhrovský hrad aj pamätné domy Ľudovíta Štúra a Alexandra Dubčeka. Poznávať sa dá tiež miestna príroda po značených turistických trasách aj cyklochodníkoch. V blízkosti je tiež Letohrádok Babylon, Kaštieľ v Brodzanoch s parkom, kde v minulosti chodili do školy Puškinove deti. Relax vo vode dobre padne v kúpeľoch Malé Bielice. Do 25 km od ubytovania sú Bojnice – mesto so ZOO, hradom, kúpaliskom aj kúpeľmi. V zime odporúčame napríklad návštevu Hvezdárne Partizánske.

Chalupy Látkovce – to sú naše dve samostatne susediace chalupy, ktorých koncept je založený pre rozvoj Vašich talentov, umenia, zdieľania, osobnej podpory, tanca, hudby, liečivého divadla, písania kníh či všetkého, kde nájdete samého seba. Na výber máte:

- Chalupu Vílovo s kapacitou 10 osôb, ktorej prízemie tvorí kuchyňa s jedálňou, posedením a krbom. Súčasťou je spoločenská miestnosť Golden room s kobercom - vhodná na semináre v sede i pohybe. Rovnako je k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V chalupe sa do kráľovstva spánku dostanete v dvoch 2-lôžkových spálniach – jednej s dvomi oddelenými lôžkami a prístelkou, druhej s manželskou posteľou a prístelkou. Zvyšné štyri lôžka sú umiestnené v Golden room – sú tu štyri matrace.

- Chalupa č. 9 s celkovou kapacitou 12 osôb, dvomi samostatnými vchodmi cez zatvorenú terasu s posedením a krbom. Z jednej časti vojdete cez chodbu do kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou, ako aj do prakticky vybavenej kuchyne. Z kuchyne vedú dvere do 4-lôžkovej spálne s oddelenými lôžkami. Z terasy sa vchádza do kúpeľne (s vaňou, toaletou) a do priechodnej 2-lôžkovej spálne s dvomi lôžkami, a tiež do ďalšej, 3-lôžkovej spálne s manželskou posteľou a pevným lôžkom.

Ku každej chalupe prislúcha terasa s posedením. Zároveň máme k užívaniu dve miestnosti pre workshopy - jedna kobercová, druhá priestrannejšia s presklenou terasou a s krbom. V letných mesiacoch zrelaxujete myseľ vo veľkom altánku, na zázračnej lúke, v rozprávkovom lese alebo na dvoch veľkých dvoroch. V Chalupe Vílovo Vám ponúkame možnosť celodenného stravovania. Parkovanie áut je priamo pri objekte.

Celý priestor prechádza neustálou premenou. Fotografie pravidelne aktualizujeme, aby ste videli výsledky našej snahy prepojiť príjemnú energiu interiéru s exteriérom. Ak máte chuť kreovať a prežiť jedinečnú dovolenku či pobyt, oslovte nás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí