Komfort v kraji tradičného pltníctva.

Hľadáte kvalitné služby a ubytovanie v drevenici s výhľadom na majestátne slovenské pohoria? Chalúpky v Pieninách sú pre Vás tou najideálnejšou voľbou. Postavené sú priamo na brehu rieky Dunajec, v obci Červený Kláštor.

Snáď najväčšou miestnou atrakciou je splav Dunajca na drevených pltiach. Centrálne nástupisko na plte sa nachádza priamo v areáli ubytovania. Ak patríte medzi milovníkov adrenalínu, môžete splaviť Dunajec na kanoe, kajaku alebo rafte. Pekný je výlet do Bachledovej doliny, kde okrem rôznych atrakcií nájdete aj Chodník korunami stromov. Zaujímavá je tiež návšteva Belianskej jaskyne, prehliadka Ľubovnianskeho hradu i Múzea tradičných remesiel a liehovarníctva - Nestville Parku. Určite Vám odporúčame naplánovať si cyklotúru po okolí alebo jedinečnú pešiu túru na trase Sokolica - Tri Koruny, odkiaľ sa Vám naskytne dychberúci výhľad na okolité Tatry a Pieniny. Ak túžite po spoznávaní susedného Poľska, od nás to máte doslova na skok. V okruhu 30 kilometrov sa nachádza niekoľko aquaparkov i mesto Nowy Targ s typickými trhmi. Len pár kilometrov od Červeného Kláštora si lyžiari naplno užijú lyžovačku v lyžiarskom stredisku Skipark Eland Spišská Stará Ves.

V našej ponuke sú tri 8-lôžkové drevenice s celoročnou prevádzkou, celkovo s kapacitou pre 24 osôb. Každá drevenica zabezpečuje hosťom maximálne súkromie počas pobytu. Vhodné sú pre menšiu i väčšiu skupinu hostí, školské výlety, firemné akcie a všetkých, ktorí majú záujem o komfortné ubytovanie v drevenici.

Prízemie každej drevenice pozostáva zo spoločenskej miestnosti s typickým dreveným posedením, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými hrami a kompletne vybavenou kuchyňou. Tu Vám na prípravu vlastných jedál poslúži elektrický sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička. Na prízemí je ďalej situovaná 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Drevenými schodmi sa presuniete na poschodie, kde si oddýchnete v jednej z dvoch 3-lôžkových spální, jedna s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, druhá so samostatnými lôžkami. Súčasťou poschodia je navyše ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pred každou drevenicou je pre Vás pripravený súkromný altánok s vonkajším posedením a grilom. V prípade záujmu Vám radi zapožičiame aj kotlík na guláš. Vaše autá pohodlne zaparkujete priamo pred ubytovaním.

Drevenice sa nachádzajú v areáli Penziónu Pltník, ktorého služby sú k dispozícii aj hosťom dreveníc. Zrelaxujete vo wellness zóne s fínskou a infra saunou, hydromasážnou vaňou, parným boxom alebo si doprajete uvoľňujúcu masáž. Zároveň Vám v reštaurácii s krbom, biliardom, stolným futbalom a minibarom pripravíme vynikajúcu celodennú stravu. Príjemne si posedíte aj v zimnej záhrade alebo typickej kolibe, z ktorej budete mať výhľad priamo na Dunajec. Navyše Vám zo všetkým poradíme na recepcii s možnosťou platby kartou, pomôžeme s úschovou bicyklov a lyží v bezpečnom priestore.

Súčasťou areálu je multifunkčné športové ihrisko, kde si zahráte futbal, volejbal, tenis, basketbal. V prípade záujmu je u nás možné zapožičať si bicykle, lyže, rafty a iné. Na svoje si prídu aj tí najmenší, pre ktorých sme pripravili detské ihrisko s hračkami, pieskoviskom, preliezkami, hojdačkami, šmýkačkami.

Jedinečné prostredie na hraniciach s Poľskom, prekrásna príroda, zaujímavé možnosti priamo v areáli ubytovania, to všetko na Vás čaká V Chalúpkach v Pieninách. Príďte zažiť jedinečnú dovolenku s blízkymi i priateľmi. U nás sú Vám dvere otvorené.