Chalúpka v krásnom tichom prostredí

Pre záväznú rezerváciu nás prosím kontaktujte telefonicky - stačí vyplniť oranžový alebo zelený formulár, zobrazí sa Vám tel. kontakt.

Chalúpku Východná nájdete v príjemnom tichom prostredí rázovitej dedinky Východná, ležiacej na Liptove na rozmedzí Nízkych a Vysokých Tatier. Blízke okolie ubytovania poskytuje hosťom bohaté možnosti turistických chodníkov, cyklistických tras a vysokohorských túr. Venovať sa môžete aj rybolovu v blízkych rybníkoch (3 km), hraniu tenisu (200 metrov), jazdeniu na koni či ochutnávke tradičných liptovských špecialít v miestnom salaši.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie v samostatnej drevenicovej chalúpke, v ktorej je zabezpečená možnosť ubytovania pre maximálne 15 osôb. V objekte je hosťom k dispozícii 7-lôžková spálňa, ktorej súčasťou je jedna poschodová posteľ, kúpeľňa s rohovou vaňou, automatickou práčkou a toaletou a príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom, spoločenskými hrami ako aj tromi pohodlnými rozkladacími gaučmi, využiteľnými pre prespanie 6 osôb. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne vybavená obytná kuchyňa s jedálenskou časťou a s možnosťou dvoch prísteliek (rozkladací gauč). Okrem kompletného kuchynského príslušenstva s riadmi vo výbave kuchyne nechýba plynový sporák s rúrou, pec na pevné palivo, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, toaster a hriankovač.

V záhradnej časti ubytovania je pre Vás pripravený altánok s vonkajším posedením, ohnisko, liatinový záhradný gril a kotlík na varenie chutného kotlíkového gulášu. V prípade záujmu Vám radi počas Vašej dovolenky u nás zapožičiame taktiež bicykle. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.