Relax v raji za rozprávkovú cenu

V chatovej oblasti Košiarny briežok, neďaleko obce Smižany, na Vás čaká rozprávková Chalúpka v Raji. Ideálna je na romantické pobyty pre páriky, turistov alebo skupinku priateľov.

V Košiarnom briežku si skvelo oddýchnete od každodenného života alebo načerpáte novú pozitívnu energiu počas túry v Slovenskom raji. Obzvlášť nádherný je Tomášovský výhľad, ktorý odporúčame zdolať každému milovníkovi turistiky. Šesť kilometrov od Chalúpky v Raji sa nachádza Spišská Nová Ves, kde môžete ísť do zoologickej záhrady alebo sa okúpať na mestskom kúpalisku. V prípade záujmu si obhliadnete Kaštieľ v Markušovciach i majestátny Spišský hrad. V zimnom období navštívite lyžiarske stredisko Čingov - Ďurkovec, ktoré sa nachádza len pár kilometrov od chatovej oblasti.

Príďte si vychutnať voľný čas do našej Chalúpky v Raji s celoročnou prevádzkou. V chalúpke ubytujeme páriky hľadajúce romantiku, ale aj menšie skupinky hostí, ktoré u nás nájdu to pravé pohodlie pre relax.

Prízemie chalúpky Vám poslúži ako denná časť, kde si môžete posedieť na gauči pri krbe, pozerať televíziu alebo využiť peknú kuchynku na uvarenie si dobrého obeda. V kuchyni Vám na prípravu jedál poslúži plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, hriankovač a chladnička s mrazničkou. Nájdete tu tiež kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, ďalšia toaleta je k dispozícii aj v podkroví. Na poschodí si môžete oddýchnuť v jednej 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a jednej 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou, samostatným lôžkom. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Pekný drevený altánok nájdete v exteriéri pri chalúpke, kde si najmä počas letných dní posedíte so svojou polovičkou alebo priateľmi, v pokoji sa porozprávate, či si v tichosti prečítate dobrú knihu. Grilovanie, opekanie i varenie guláša v kotlíku je Vám umožnené hneď vedľa chalúpky. Okrem altánku si posedíte aj na terase a lavičkách v bezprostrednej blízkosti chalúpky. Parkovanie s kapacitou pre 4 automobily je zabezpečené pri chalúpke. Tešíme sa na Vás a sme si istí, že sa v našej chalúpke budete cítiť naozaj ako v raji.


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí