Malebná a štýlová chalúpka v Demänovej!

Štýlová Chalúpka u Rumkov sa nachádza priamo v obci Demänová, na Liptove, približne 200 metrov od autobusovej zástavky mestskej, prímestskej dopravy a skibusu do strediska Jasná - Nízke Tatry.

Liptov je známy svojou krásnou prírodou, čistým horským vzduchom ako aj veľkým počtom turistických chodníkov na vrcholy Nízkych a Západných Tatier. Z Chalúpky u Rumkov to máte blízko do Aquaparku Tatralandia, na skok je aj známa Liptovská Mara s možnosťou rôznych vodných športov. Pešou chôdzou sú dostupné viaceré reštaurácie, obchody, hotely s wellness možnosťami a to priamo v Demänovej alebo v Liptovskom Mikuláši. Blízko sa nachádzajú aj viaceré nákupné centrá s detskými kútikmi. Do raja lyžiarov - lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry je to z našej dreveničky ako na dosah!

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v dreveničke s celkovou kapacitou 6 lôžok vrátane jednej prístelky. Ubytovanie je tvorené 2-lôžkovou spálňou so samostatnými lôžkami, 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a prístelkou na rozťahovacom gauči.

Pre hostí je pripravená kuchynka zariadená jedálenským posedením, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom ako aj sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V drevenici je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou drevenice je priestranná záhrada s altánkom s posedením a záhradným krbom s možnosťou grilovania. Tu dokonale zrelaxujete na lehátkach a vypnete od bežného pracovného týždňa. Vaše autá si zaparkujete priamo na oplotenom pozemku. Tak si teda príďte oddýchnuť do srdca Liptova. V našej malebnej Chalúpke u Rumkov ste srdečne vítaní. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov