Chalúpka pri lyžiarskom stredisku

Chalúpka U Kostkovcov sa nachádza v tichom prostredí obce Spišské Hanušovce v regióne Zamagurie, Pieniny a Spiš. Objekt je situovaný na spoločnom pozemku s majiteľom ubytovania. Pozemok lemuje potôčik. Chalúpka má dve časti s celkovou kapacitou 10 pevných lôžok.

1. časť: Podkrovie má dve izby s balkónom (dvojlôžková a štvorlôžková), spoločenskú miestnosť s televízorom, satelitom, posedením a zariadeným kuchynským kútom (plynový sporák, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou) a vlastné sociálne zariadenie (vaňa so sprchou, toaleta, umývadlo).

2. časť: Prízemie má jednu štvorlôžkovú izbu s možnosťou prístelky, kompletne zariadenú kuchyňu (plynový sporák, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) s jedálenským posedením. Tu je možnosť jedného lôžka. Nechýba ani sociálne zariadenie (sprchovací kút, umývadlo, toaleta).

Priestranný dvor, veľká trávnatá plocha na loptové hry, pretekajúci potôčik, hojdačka a posedenie s ohniskom a grilom dotvárajú vynikajúcu atmosféru Vašej dovolenky. Športové potreby, bicykle a lyže si môžete odložiť v technickej miestnosti. Svoje autá bezpečne odparkujete priamo pri objekte. Ubytovanie je ideálne pre rodinky s deťmi. K dispozícii sú lopty, knihy, hračky pre deti a spoločenské hry.

Okolie Vám ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky, prechádzok, splav Dunajca na pltiach a rafte, návštevu Červeného Kláštora. V zime si môžete zalyžovať v lyžiarskom stredisku len 50 metrov od chalúpky. Ski Bachledova - Jezersko je vzdialené približne 5 km od objektu.