Novo zrekonštruovaná chalupa

Prízemná Chalupa Zelený domček sa nachádza v obci Trávnica, len 4 km od Podhájskej. Prešla kompletnou rekonštrukciou a prenajíma sa skupinám priateľov a známych, či spriateleným rodinám s deťmi počas celého roka. Disponuje kapacitou pre 6 osôb.

Chalupa Zelený domček poskytuje ubytovanie v troch spálňach. Dve sú s manželskou posteľou. V tretej spálni nájdete dve samostatné lôžka. Všetky spálne sú vybavené televízorom so satelitným príjmom. Svoje obľúbené jedlá si pripravíte v priestrannej kuchyni so stolom a stoličkami, kuchynskou linkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a elektrickou dvojplatničkou. Pre malé deti Vám radi poskytneme detskú postieľku alebo detskú vysokú stoličku. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V objekte je zaistené WiFi pripojenie na internet.

V záhrade môžu ubytovaní hostia relaxovať na vonkajšom posedení alebo pri grilovaní obľúbených špecialít. Deti sa pohojdajú na hojdačke. Parkovanie je zabezpečené zadarmo vo dvore pre tri autá. V prípade potreby sa postaráme i úschovu Vašich bicyklov či lyží.

Priamo v obci si môžete zaloviť ryby na miestnom rybníku. Rodiny s deťmi si urobia výlety do kaštieľa Bardoňovo, Tekovskej hvezdárne alebo Archeoparku Nitransky Hrádok. Priaznivci termálnych kúpalísk to majú od nás blízko do Podhájskej (4 km), ale v prípade, že chcete otestovať iné kúpaliská, zavítajte do obce Poľný Kesov.

Príďte stráviť svoju dovolenku priamo k nám, už teraz sa tešíme na Vašu návštevu.