Komfortné ubytovanie za super cenu!

Komfortne zariadená Chalupa Žák je situovaná v malebnej oravskej dedinke Habovka, ktorá sa nachádza v blízkosti Západných Tatier a ich prekrásnych pohorí s názvom Roháče.

Len 13 kilometrov od ubytovania si oddýchnete v Aquaparku Meander Park Oravice, tí najmenší sa tu potešia toboganom a rôznym vodným atrakciám. Podobnú zábavu zažijete aj v Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová (35 km) a Aquaparku Tatralandia (31 km). Zaujímavou je prehliadka Oravského hradu, ktorý je situovaný v Oravskom Podzámku (27 km). V Habovke a jej okolí sa každoročne konajú rôzne podujatia ako napr. Habovský kardan, Podroháčske folklórne slávnosti, Oravaman a Zuberský triatlon. Lyžovačku i snowboarding si naplno užijete v okolitých lyžiarskych strediskách Ski centrum Zuberec - Janovky, Ski centrum Zuberec - Milotín a Ski centrum Zverovka - Spálená dolina.

Celoročne privítame našich hostí v Chalupe Žák, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt jednej samostatnej skupiny od 2 do 12 osôb.

Pohodlie domova Vám privodí teplo z krbovej piecky, v spoločenskej miestnosti, na prízemí chaty, kde si príjemne posedíte, vypočujete dobrú hudbu z rádia alebo pozriete televízor s káblovým pripojením a DVD prehrávačom. Spoločenská miestnosť je prepojená s kompletne zariadenou kuchynkou, v ktorej využijete aj základné kuchynské riady. Prízemie ubytovania tvoria rovnako dve 3-lôžkové spálne, z ktorých každá disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou, sprchovacím kútom alebo vaňou.

Pre Váš komfortný spánok sme na poschodí chaty pripravili tri 2-lôžkové spálne. Všetky spálne sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Poschodie dotvára pohodlné sedenie s kuchynským drezom a šípkami. V celej chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas pekných dní si spoločne ugrilujete vlastné špeciality na grile záhradného krbu a posedíte na typickom drevenom posedení, ktoré je situované za našou chatou s veľkou záhradou. Na prípravu dobrého gulášu je Vám k dispozícii aj kotlík a ohnisko. Vaše bicykle a lyže si pokojne odložíte do priestorov kotolne. Parkovať Vaše autá môžete priamo pri chate. Prežite pekné dovolenkové chvíle v kruhu tých, na ktorých Vám záleží. Ubytujte sa v našej Chalupe Žák a cíťte sa ako doma. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Fajčiarov