Chalupa s krbom v tichom prostredí

Chalupa Vierka je situovaná v krásnom pokojnom prostredí podhorskej obce Rudnianska Lehota, nachádzajúcej sa na úpätí Strážovských vrchov v blízkosti vodnej nádrže Nitrianske Rudno. Ak túžite stráviť Vašu dovolenku v tichom prostredí s maximálnym súkromím a pokojom mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu, srdečne Vás k nám pozývame. Venovať sa môžete príjemným nenáročným turistickým prechádzkam okolím, hubárčeniu, cyklistike alebo kúpaniu, rybolovu, člnkovaniu, surfovaniu a iným vodným športom na vodnej nádrži Nitrianske Rudno, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti len 1 km od ubytovania. Zabaviť sa môžete aj pri hraní stolného tenisu a bowlingu či pri lyžovaní na zjazdovke s lyžiarskym vlekom priamo v obci. Vyraziť môžete aj do blízkych Bojníc, kde si vychutnáte prehliadku očarujúcej zoologickej záhrady a Bojnického zámku. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj relaxom v bojnických kúpeľoch, v areáli termálneho kúpaliska Čajka a Chalmová ako aj návštevou banského skanzenu Cígeľ a neďalekej rázovitej obce Čičmany.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej rekreačnej chalupe, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 6 až 7 osôb. V chalupe je hosťom k dispozícii jedna štvorlôžková spálňa s dvomi poschodovými posteľami, príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, dvomi pevnými lôžkami a možnosťou využitia jednej prístelky. Na prípravu vlastných chutných jedál Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej výbave môžete využívať plynový sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a kompletné kuchynské príslušenstvo s riadom. Samozrejmosťou chalupy je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené plynové vykurovanie.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia pri záhradnom posedení s možnosťou grilovania na vonkajšom krbe. Parkovanie Vašich áut je možné v uzatvorenom dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí