Príjemná chalupa s možnosťou polpenzie

Chalupa Uno je situovaná v krásnom prostredí Západných Tatier, v rázovitej obci Vitanová, iba 250 metrov od lyžiarskeho vleku. Chalupa je svojou výhodnou polohou vhodným ubytovaním pre rodinky s deťmi, skupinky priateľov a známych, seniorov i všetkých, ktorí chcú ujsť ruchu a zhonu veľkomiest.

Z chalupy to máte kamkoľvek na skok. Turisti aj cyklisti si tu zaručene prídu na svoje, rovnako aj milovníci kúpania. Termálny raj Meander Park Oravice je vzdialený od chalupy iba 6 km. Vaše detičky zaisto poteší vyhliadková plavba po Oravskej priehrade a odporúčame Vám aj návštevu nádherného Oravského hradu. V zimnom období si výborne zalyžujete v miestnom lyžiarskom stredisku Ski Vitanová, kde nájdete 750 m dlhý lyžiarsky vlek s pohodlnou 4-sedačkou. Tento krásny kraj Vám ponúka veľa možností trávenia voľného času a je len na Vás, čo si zvolíte.

Chalupa Uno poskytuje svojim hosťom celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 15 osôb (vrátane prísteliek). Na výber tu máte viaceré možnosti ubytovania:

- 1x 2-lôžková izba s manželským lôžkom a možnosťou prístelky, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, vaňou a toaletou,
- 1x 2-lôžková izba s manželským lôžkom a možnosťou dvoch prísteliek, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, vaňou a toaletou,
- 1x 4-lôžková izba so samostatnými lôžkami a možnosťou jednej prístelky.

Príjemné chvíľky v kruhu najbližších strávite v spoločenskej miestnosti so samoobslužným barovým pultom, pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou prístelky pre tri osoby), krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD/DVD prehrávačom a spoločenskými hrami. Na prípravu voňavých domácich špecialít Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom, hriankovačom a toasterom. Ďalšia kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou a toaletou sa nachádza na prízemí chalupy. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je v priestoroch celej chalupy samozrejmosťou.

Nádherné okolie chalupy Vám bude spríjemňovať Váš pobyt aj pri grilovačke a opekačke s priateľmi alebo si len tak oddýchnite na terase. Vaše detičky sa medzitým zahrajú na pieskovisku. Na potulky prírodou Vám radi zapožičiame aj bicykle. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri chalupe.

Príďte si k nám užiť Vašu dovolenku a verte, že odídete s nezabudnuteľnými zážitkami. Prajeme Vám príjemný pobyt! Tešíme sa na Vás.