Chalúpka s krbom, v tichom prostredí...

Chalupa u Miška sa nachádza v príjemnom podhorskom prostredí v malebnej obci Hybe, nachádzajúcej sa uprostred nádhernej prírody Liptovskej kotliny.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnej Chalupe u Miška, nachádzajúcej sa na pozemku pri rodinnom dome majiteľov, s celkovou kapacitou 9 lôžok vrátane prísteliek.

V útulnej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a posedením na rozťahovacej pohovke (využiteľnej ako prístelka pre ďalšie 2 osoby) si môžete v kruhu rodiny a priateľov príjemne oddýchnuť alebo sa zabaviť pri hraní rôznych spoločenských hier. Na prípravu Vašich obľúbených jedál je tu k dispozícii plne zariadená kuchyňa, vybavená elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, toasterom, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Súčasťou chalupy je samozrejme aj jedna spoločná kúpeľňa a dve samostatné toalety.

Hosťom sú tu k dispozícii dve komfortne vybavené spálne, jedna 2-lôžková s dvomi prístelkami (na rozťahovacom gauči) a jedna 3-lôžková s prístelkou a balkónom a výhľadom na okolitú prírodu. V objekte je zabezpečené bezplatné WiFi a káblové pripojenie na internet.

Vo veľmi pekne upravenej priestrannej záhradnej časti chalupy s posedením a možnosťou grilovania si pokojne doprajte voňavú kávičku, urobte pohodlie a vychutnajte si tak jedinečný dovolenkový čas a pohodu. Detičky sa môžu vyhrať v pieskovisku. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Milovníkov rybolovu čaká skvelá rybačka na Váhu. Od Chalupy u Miška to nemáte ďaleko na Hrebienok v Starom Smokovci, do AquaCity v Poprade, Aquaparku Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši ako aj k Liptovskej Mare, kde si môžete zaplávať, uloviť ryby alebo si užiť rôzne vodné športy. Medzi najnavštevovanejšie akcie Liptova patrí folklórny festival v susednej obci Východná. Za návštevu jednoznačne stojí aj prekrásne Múzeum liptovskej dediny v Pribyline. V zimnom období si tu prídu na svoje aj nadšenci lyžovania, ktorí si môžu vychutnať príjemnú lyžovačku na upravených zjazdovkách v Ski centre Bačova roveň vo Vyšnej Boci a Jasná - Nízke Tatry.

Srdečne Vás pozývame na Liptov! Či už prídete za turistikou, na folklórny festival, ochutnať výnimočné liptovské špeciality priamo zo salaša alebo si len chcete dosýta oddýchnuť a relaxovať v príjemnom tichom dedinskom prostredí, u nás ste kedykoľvek vítaní!