Chalupa obklopená krásnou prírodou

Chalupa u Jančokov sa nachádza na Liptove, na vyšnom konci malebnej obce Kvačany. Bola postavená v roku 2012 a je situovaná na spoločnom pozemku s rodinným domom domácich, od ktorých je oddelená pôvodným humnom. Chalupa je vhodná pre páry, rodiny s deťmi, skupiny priateľov, aj známych. Jej ideálna poloha poskytuje výborné podmienky pre celoročné rekreačné, turistické a športové aktivity.

Nádherné prostredie Kvačianskej doliny (vstup do doliny 800 m) láka na turistiku, či prechádzku s deťmi. Len pár pár kilometrov ďalej od obce sa nachádza vodná nádrž Liptovská Mara (5 km), Gino Paradise Bešeňová (15 km) a Aquapark Tatralandia (10 km), v tesnej blízkosti ktorého je možné objednať si vyhliadkový let vrtuľníkom ponad Liptov, či navštíviť kontaktnú ZOO. V zime si výborne zalyžujete v špičkovom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry (30 km). Oproti cez ulicu sa nachádza rodinný mikropivovar Brontvai, reštauračné zariadenie s pivovarom, ocenený Slovenskou pivnou korunkou 2014.

Ubytovacia kapacita chalupy je 6 lôžok v dvoch izbách na poschodí, do ktorého vedú mlynárske schody. V každej izbe je manželská posteľ a jedno samostatné lôžko. Prízemie tvorí spoločenská miestnosť s gaučovým sedením, jedálenským kútom, krbovou pecou, TV, rádiom s CD prehrávačom a východom na terasu orientovanú na západ. Kuchynský kút je plnohodnotne vybavený na prípravu domácej stravy, k dispozícii je elektrický sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica a mikrovlná rúra. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút a toaleta. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celej chalupy.

Hosťom je k dispozícii plynový gril, kotlík, vonkajšie posedenie s ohniskom a altánok. Parkovanie je zabezpečené pred rodinným domom domácich.

Tešíme sa na Vás!