Chalupa blízko vlekov, zľavy na skipassy

Chalupu u Jakuba nájdete v centre malebnej obce Oščadnica, ktorá sa nachádza pod masívom Veľkej Rače na Kysuciach. Len 3 km od ubytovania je vyhľadávané lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača s dĺžkou až 14,5 kilometrov udržiavaných zjazdoviek. Do strediska Vás pohodlne dopravia bezplatné skibusy, ktoré denne stoja priamo pri chalupe. My Vám k tomu radi poskytneme zľavu na skipasy vo výške 20 až 30%.

Hosťom ponúkame príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou 12 osôb. Ubytovať sa je možné v dvoch dvojlôžkových a dvoch štvorlôžkových izbách zariadených dreveným nábytkom. Samozrejmosťou každej izby je televízor, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V objekte máte k dispozícii kuchyňu, kompletne vybavenú všetkým potrebným riadom pre prípravu vlastnej stravy. K jej výbave patrí plynový sporák, elektrická rúra, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica a kávovar. V kuchyni sa nachádza taktiež mohutné drevené jedálenské posedenie a tieto priestory sú tiež využiteľné ako spoločenská miestnosť pre trávenie príjemných večerov v kruhu priateľov a rodiny.

Vo dvore objektu nechýba altánok s vonkajším posedením, krbom s možnosťou grilovania. Pre najmenších je tu pripravené pieskovisko, hojdačka a v letnom období je využiteľný bazén. Celý areál je pekne upravený, čo dotvára príjemnú atmosféru.