Útulná chalupa pri lese a potoku.

Chalupa u Havranov je situovaná v podhorskej obci Bystrá, v okrese Brezno. Nachádza sa v Bystrianskej doline, na južnom svahu strednej časti Nízkych Tatier.

Dovolenka v obci Bystrá je pre Vás tou správnou voľbou najmä ak ste priaznivcom turistiky, cyklistiky, zimných športov a milovníkom prírody. V blízkosti od ubytovania si zahráte kolky (100 m), navštívite Bystrianskú jaskyňu (300 m), wellness v Hoteli Bystrá (1,3 km), Golfové Ihrisko Gray Bear Tále (3,8 km) ako aj wellness v Hoteli Partizán (4,3 km). Zaujímavý je tiež výlet Čiernohronskou železnicou v Čiernom Balogu. Lyžiarov určite zaujíma možnosť zimných športov v okolí - lyžovačku si užijete v lyžiarskych strediskách Ski Mýto pod Ďumbierom (1,6 km), Ski Tále (3,8 km), Ski Jasná - Krupová (9,6 km). Skibus premáva len 300 metrov od chalupy

Svojim návštevníkom celoročne ponúkame komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 11 lôžok. Chalupa je vhodná pre skupiny priateľov a rodinné pobyty.

Na prízemí chalupy je situovaná veľká spoločenská miestnosť, kde si vychutnáte spoločný čas pri krbe, na pohodlnom gauči, sledovaním televízora so satelitným príjmom alebo hraním spoločenských hier. Využijete tu tiež CD/DVD prehrávač a jedálenské posedenie. Na prípravu jedál Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa. Na poschodí chalupy sme pre Vás pripravili menšiu spoločenskú miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a rôznymi detskými ako aj stolovými hrami.

Príjemne si oddýchnete v jednej 3-lôžkovej spálni a dvoch 4-lôžkových spálňach. Ak k nám zavítate s bábätkom, pripravíme Vám aj detskú postieľku. Súčasťou chalupy je aj kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre našich hostí je v areáli chalupy k dispozícii altánok s posedením, záhradný krb, kotlík ako aj lyžiareň na úschovu lyží. Tých najmenších poteší detské ihrisko so šmýkačkou, hojdačkou a trampolínou. Parkovať môžete priamo vo dvore chalupy. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Chalupe u Havranov!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Domáce zvieratá