Naša chalúpka Vás chytí za srdce...

V malebnej Chalupe U DANKY, ktorá má dušu a chytí Vás za srdce, si oddýchnete ako v raji. Je krásne prežiť v okolí Kováčovej rodinné stretnutia, oslavy, stretávky priateľov, spolužiakov, ktoré sa ťažko uskutočňujú v meste, v panelákoch či uprostred ruchu a zhonu.

Chalúpka U DANKY ako od babičky dýcha históriou a zároveň uspokojí, získa si aj dušu moderného človeka. Celkovo dokáže ponúknuť ubytovanie pre maximálne 10-člennú skupinku hostí.

V jej prízemí si rodinnú atmosféru užijete v obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, gaučovým sedením, CD / DVD prehrávačom, spoločenskými hrami, rádiom a posedením. V tejto miestnosti je gauč pre spánok jednej osoby a dve samostatné lôžka. Nielen milovníkov varenia poteší kompletne zariadená kuchyňa. Jej súčasťou je elektrická rúra, plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, jedálenské posedenie a kuchynský riad.

Spánok si môžete dopriať aj v ďalších troch spálňach. Jedna je v prízemí s dvomi oddelenými lôžkami, rozkladacím gaučom a televízorom. Na poschodí sú k dispozícii dve 2-lôžkové spálne – jedna s oddelenými lôžkami a druhá s manželskou posteľou. V rámci chalúpky máme tiež kúpeľňu s vaňou, umývadlom, práčkou, stojanom na sušenie bielizne, žehličkou a toaletou.

Priamo na dvore sú možné bežné malé športové aktivity, priestor na to je. Dvor chalúpky je oplotený, tak Vám zabaví a ustráži detičky, ktoré sa tu hrajú v pieskovisku s hračkami, skáču na trampolíne alebo v detskom záhradnom domčeku, kým rodičia sa môžu uvoľniť a oddýchnuť si na terase s posedením. Prichystali sme pre Vás aj prenosný gril, kotlík alebo ohnisko. S radosťou Vám pomôžeme vybaviť povolenie na lov rýb aj ukážeme priestor na odloženie Vašich bicyklov. Parkovanie áut je na dvore. Súkromie máte u nás zaručené. Tešíme sa na Vás. Kľudne zodpovieme aj na iné Vaše otázky, na témy, ktoré by vás v súvislosti s chalupou zaujímali. Majitelia Danka a Adrián.

Pokiaľ zatúžite poznávať okolie, odporúčame Vám oddych v miestnych kúpeľoch alebo zábavu v Holidayparku Kováčová. Cyklistov, peších turistov aj bežcov potešia trasy vedúce okolím. Výlet si naplánujte aj k Turovskému vodopádu, na Zvolenský hrad či k Artikulárnemu kostolu v Hronseku. S detičkami si zajazdíte na koni v Jazdeckom areáli Budička. Nielen z deky na záhrade môžete sledovať hviezdnu oblohu, ako i priamo z Hvezdárne na Vartovke. Po napadnutí snehovej pokrývky je lyžovanie či vykonávanie iných zimných športov možné v Ski centre Medvedica – Malachov, Ski Králiky alebo na Donovaloch.