Nádherná príroda Pienín, čistý vzduch

Chalupu u Anny nájdete v krásnom prostredí Zamaguria, v pokojnej časti obce Haligovce, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti len 3 km od obce Červený Kláštor. Krásna okolitá príroda Pieninského národného parku umožňuje našim hosťom podnikať množstvo turistických výletov, príjemných prechádzok či náročnejších horských túr. Určite navštívte blízke Haligovské skaly, múzeum v Červenom Kláštore či neďaleké kúpele Smerdžonka.

Pre našich hostí ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnej drevenici s celkovou kapacitou 8 až 9 osôb. Poschodie drevenice je tvorené dvomi pekne zariadenými dvojlôžkovými izbami, pričom v jednej z nich je možnosť využitia jednej prístelky (táto izba je zároveň priechodná). K výbave týchto izieb patrí televízor so satelitným príjmom, video a DVD prehrávač. Pri týchto izbách je Vám k dispozícii samostatná toaleta s umývadlom. Prízemie drevenice je tvorené kompletne vybavenou kuchyňou vhodnou na prípravu chutných jedál, jednou jednolôžkovou izbou a jednou trojlôžkovou izbou s krbovou pieckou, ktorá slúži zároveň ako spoločenská časť pre príjemné posedenie hostí. Prízemie drevenice je vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom a ďalšou toaletou.

Pri chalupe nechýba možnosť vonkajšieho posedenia v osvetlenom altánku, pri ktorom si máte možnosť pripraviť rôzne grilované špeciality na záhradnom krbe a ohnisku. Súčasťou pozemku drevenice je veľká trávnatá plocha, vhodná na hranie rôznych loptových hier. Parkovanie áut je bezproblémové priamo pri ubytovaní.

Chceme informovať našich hostí, že v hlavnej letnej sezóne je nástup na ubytovanie možný najskôr o 14-tej hodine a odchod v posledný deň ubytovania najneskôr o 12-tej hodine, prípadne po dohode s majiteľom. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami.