V auguste sa uvoľnili termíny.

Chalupa Synka sa nachádza v podhorskej obci Terchová, ktorá je preslávená svojimi tradíciami, folklórom, slávnym zbojníkom Jurajom Jánošíkom a okulahodiacou prírodou. Terchová a blízke okolie Vám ponúka mnoho možností trávenia dovolenky. V lete si prídu na svoje turisti a cyklisti (Malá Fatra, Jánošíkove diery, Vrátna dolina). V zime si výborne zalyžujete v spomínanej Vrátnej doline v modernom lyžiarskom stredisku. Priamo v Terchovej sa každoročne koná množstvo festivalov, folklórne slávnosti a rôzne kultúrne podujatia.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 10 lôžok. K dispozícii sú tri dvojlôžkové izby a jedna štvorlôžková izba. Dve izby majú vlastnú kúpeľňu s toaletou a ďalšie dve izby majú spoločnú kúpeľňu, tieto izby sú vhodné pre rodinu. Tri izby sú vybavené kuchynským kútikom so sporákom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Na každej izbe máte k dispozícii televízor s káblovou TV. Voľný čas môžete tráviť v menšej spoločenskej miestnosti alebo vo fitness centre, kde si výborne zacvičíte a aktívne zrelaxujete. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet v celej chalupe. Ak sa Vám na dovolenke nechce variť, vieme Vám zabezpečiť stravovanie v penzióne vzdialenom zhruba 40 metrov od ubytovania.

Pri chalupe máte k dispozícii vonkajšie posedenie, kde môžete stráviť príjemné chvíle pri grilovaní alebo relaxovaní. Vaše deti určite privítajú dvojicu hojdačiek a mini ihrisko. Parkovanie je zabezpečené priamo v areáli chalupy. Tešíme sa na Vašu návštevu v rodisku Juraja Jánošíka - v Terchovej.