30 m od termálneho bazénu Kaďa!

Chalupa Štefan je situovaná v krásnom pokojnom prostredí na konci malebnej obce Liptovský Ján, neďaleko vstupu do nádhernej Jánskej doliny. Výborná poloha chalupy na tichom mieste pri lese a potoku, ako aj v tesnej blízkosti (len 30 metrov) veľmi obľúbeného termálneho bazéna - tzv. Kadi s preukázateľne liečivou a silno mineralizovanou vodou, je zárukou skvelej dovolenky plnej relaxácie, pokoja ako aj aktívneho oddychu. Okrem možnosti celoročného kúpania sa v kadi, resp. v blízkom termálnom kúpalisku priamo v Liptovskom Jáne si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť podnikaním množstva príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr prekrásnou okolitou prírodou Nízkych Tatier. Spoznať tak môžete krásu Jánskej a Demänovskej doliny, či vystúpiť na Chopok a Ďumbier, odkiaľ si môžete vychutnávať nádherné panoramatické výhľady na celé Nízke Tatry.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnej rekreačnej Chalupe Štefan, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 7 až 8 osôb. Chalupa je štandardne vybavená, pričom hosťom sú v nej k dispozícii dve izby, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková. Na prípravu vlastných obľúbených jedál tu môžete využívať kompletne zariadenú kuchyňu s jedálenskou časťou, vybavenú plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Súčasťou kuchyne je zároveň válendové posedenie, ktoré je v prípade potreby využiteľné ako prístelka pre prespanie jednej osoby. Vo vybavení chalupy nechýba ani televízor so satelitom, rádio, internetové pripojenie ako aj kúpeľňa s toaletou.

Výborne oddýchnuť si môžu hostia aj v rozľahlej, krásne upravenej záhrade chalupy s okrasnými stromami, ktorá je obklopená živým plotom, čím Vám poskytne dokonalé súkromie a pokoj, a je priam ideálna pre opaľovanie, šantenie detí či hranie hier (frisbee, bedminton). Pripravená je tu pre Vás krytá terasa s veľkým dreveným posedením (stolom a lavicami), záhradné posedenie so slnečníkom a lehátkami, ohnisko, klasický prenosný gril na brikety či záhradný krb na drevo. Počas Vášho pobytu Vám radi poskytneme aj ZDARMA bicykle - keďže Jánska dolina je prekrásna, ale dlhá, pre jej objavovanie môžete využiť náš zatiaľ jeden bicykel (druhý sa pripravuje).

Vďaka výnimočnej polohe chalupy si v jej blízkosti môžete vychutnať, všetko čo Liptovský Ján ponúka:
- termálny bazén - "Kaďa" (30 m),
- pitný minerálny prameň Teplica (30 m),
- potok Štiavnica a les (30 m),
- náučný chodník cez les a lúky, až priamo k rieke Váh a minerálnemu prameňu Medokýš (30 m).
- termálne kúpalisko (500 metrov).

Vybrať sa určite oplatí aj k Svätojánskej rozhľadni (vyhliadkovej veži), do Mincovníčkova - Podzemia pod vežami, vyhľadávaného Aquaparku Tatralandia, blízkych demänovských jaskýň či k Liptovskej Mare s bohatými možnosťami vodných športov. Veríme, že si u nás skvele oddýchnete a radi sa k nám opäť znovu vrátite! Tešíme sa na Vás.