Ideálne pre rodiny a skupiny priateľov

Chalupu Sokolie nájdete v krásnom prostredí Malej Fatry na okraji obce Nižné Kamence, nachádzajúcej sa v oblasti Národného parku Malá Fatra pod úpätím pohoria Sokolie. Vo vzdialenosti len 3,5 km od nás je turisticky vyhľadávaná obec Terchová a 10 km čarokrásna Vrátna dolina. Okolie chalupy je priam stvorené pre letnú turistiku a cyklistiku.

Ubytovanie ponúkame vo dvore rodinného domu v príjemne zariadenej chalupe s kapacitou 13 lôžok. Objekt je rozdelený na dve samostatné časti s vlastnými vchodmi, ktoré sa prenajímajú spoločne, ale aj oddelene.

V prvej časti privátu sa pohodlne ubytuje 7 osôb. K dispozícii sú Vám tu dva apartmány, ktoré sú vybavené kompletne zariadenými kuchynkami slúžiacimi zároveň ako spoločenské miestnosti, jedálenskými posedeniami, televízormi so satelitným príjmom a vlastnými kúpeľňami s toaletou. Na poschodí môžete využívať jednoizbový apartmán s kapacitou pre 4 osoby. Na prízemí tejto ubytovacej časti je 3 lôžkový apartmán, ktorého súčasťou je jedna dvojlôžková izba. Tretie lôžko tohto apartmánu je umiestnené v jeho kuchynskej časti, ktorá je zároveň vybavená aj krbovou pecou.

Druhá časť privátu je tvorená tromi izbami s celkovou kapacitou pre 7 osôb. Dve z izieb (dvojlôžková a trojlôžková izba) sú umiestnené na poschodí objektu spolu s jednou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Tretia dvojlôžková izba sa nachádza na prízemí ubytovania spolu s ďalšou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, kde majú hostia rovnako možnosť využívať aj kompletne zariadenú kuchynku s jedálenským posedením.

Pri objekte nechýba vonkajšie posedenie v altánku s krbom, grilom, kotlíkom a záhradnou hojdačkou. Samozrejmosťou v celej chalupe je WiFi pripojenie na internet.