Príjemné ubytovanie pre rodinky s deťmi!

Hľadáte príjemné ubytovanie na Liptove v blízkosti jeho najznámejších atrakcií? Chcete mať blízko k vode, na turistiku ale aj k lyžiarskym svahom v Jasnej? Plánujete navštíviť známe demänovské jaskyne alebo relaxovať v aquaparku Tatralandia či termálnom kúpalisku v Liptovskom Jáne? Ak áno, potom ste u nás na správnom mieste.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome, nachádzajúcom sa v príjemnom pokojnom prostredí Liptovskej Sielnice. Dom je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 12 osôb a vďaka jeho ideálnemu dispozičnému riešeniu je vhodný nie len pre ubytovanie väčších skupín hostí, ale aj pre ubytovanie párov, rodiniek s deťmi a menších skupín priateľov.

Súčasťou prízemia domu je jedna spálňa pre 3 osoby a kúpeľňa s toaletou. Pre prípravu vlastných chutných jedál Vám tu poslúži kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, ktorá je zároveň prepojená s príjemnou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitným príjmom a pohodlným gaučovým posedením. Na poschodí domu sú pre Vás pripravené ďalšie tri útulné spálne s kapacitou pre 4, 3 a 2 osoby. Pre zaistenie komfortu ubytovania je Vám pri spálňach k dispozícii taktiež ďalšia kúpelňa s toaletou.

Výborne oddýchnuť si môžu naši hostia aj v pekne upravenej záhradnej časti domu s možnosťou vonkajšieho posedenia, opekania a grilovania chutných špecialít. Vaše ratolesti sa isto potešia aj trampolíne, pieskovisku či detskému bazéniku. Parkovanie Vašich áut je možné už priamo pri dome.

Veríme, že si u nás vychutnáte skvelú dovolenku v kruhu Vašej rodiny a priateľov, spoznáte krásy nášho nádherného kraja a pri ďalšej Vašej návšteve Liptova nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás.