Lyžovačka, Biliard, Wifi,Trampolína

Krásna chalupa Rak pri Oravici (kapacita 17) je situovaná v podhorskom prostredí Vitanovej na Orave, oblasť Západných Tatier - Roháčov. Poloha objektu Vám ponúka široký výber výjazdov na turistiku, možnosti pre letné a zimné športy. V blízkosti je známy aquapark a skipark MEANDER THERMAL ORAVICE (6 km) s 15% zľavou do aquaparku pre našich hostí, Skipark VITANOVÁ (0,8 km) s 15% zľavou len pre našich hostí, Oravská priehrada, Oravský hrad, skanzen oravskej dediny Brestová i Poľské Zakopané.

V chalupe sa nachádza 5 spální (1x2, 2x3, 3x4), ktoré sú útulne a farebne zariadené, 4 kúpelne so sprchovým kútom, umývadlom a WC. Súčasťou inventáru niektorých izieb je TV. V rozľahlej spoločenskej miestnosti sa nachádzajú sedenia pre stolovanie, sedacia súprava, TV/SAT. V chalupe sú 2 plne vybavené kuchyne s chladničkou, mikrovlnkou, kanvicou, plynovým/elektrickým sporákom a elektrickou rúrou. V objekte je tiež samostatná miestnosť s BILIARDOM na spríjemnenie voľných chvíľ počas pobytu. Pre rodiny s deťmi: detská stolička na kŕmenie a postieľka k dispozícii. WiFi pripojenie na internet zadarmo v celej chalupe.

V rozľahlej záhrade nájdete vonkajšie sedenie s altánkom a záhradným grilom, ohnisko s posedením. Pre deti je tu detský domček so šmýkačkou, hojdačkou a s veľkou TRAMPOLÍNOU. Parkovanie je možné priamo vo dvore pre 6 áut, uzatvorené, celoročné.

Chalupa je vhodná pre rodiny s deťmi, turistov aj lyžiarov. Objekt prenajímame ako celok pre väčšiu, či menšiu skupinu. Pri menších skupinách je cena dohodnutá individuálne. Celý objekt vrátane záhrady je k dispozícii len pre našich hostí. Tešíme sa na Vašu návštevu :)