Chalupa s krbom v tichom prostredí

Chalupa Pohoda sa nachádza v malebnom prostredí Turca v obci Sklené. Priamo z chalupy máte pekný výhľad na okolitú prírodu. Samotná chalupa má kapacitu 27 lôžok. Nájdete tu spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom, satelitom a WiFi pripojením s možnosťou príjemného posedenia a zorganizovania menších osláv. V prípade, že sa rozhodnete pre uskutočnenie školenia v našom zariadení, kapacita zasadacej miestnosti predstavuje až 30 osôb. Chutné jedlo si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni s elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom. Tiež je tu trojlôžková bezbariérová izba s kúpeľňou a toaletou. Poschodie ubytovania tvoria dve trojlôžkové, šesťlôžková a päťložková spálňa, každá s vlastnou kúpeľňou a toaletou.

Vo dvore chalupy sme pre Vás pripravili vonkajšie posedenie s možnosťou opekania a grilovania. Deti sa potešia hojdačke, detskému bazénu, pieskovisku a priestrannej trávnatej ploche. Detské ihrisko sa nachádza 50 metrov od ubytovania. Parkovať môžete priamo pri chalupe. V prípade záujmu Vám radi zapožičiame bicykle.

Priamo z ubytovania môžete vyraziť za spoznávaním okolitej prírody. Turistika, cyklistika, výstup na Bralovú skalu, zber lesných plodov, húb, bežkovanie, beh alebo len príjemná prechádzka spríjemní Váš pobyt u nás. Neďaleko od nás sa nachádza aj SPA & Aquapark Turčianske Teplice, kúpele či lyžiarske strediská Remata a Krahule. Po dni plnom zážitkov si večer posedíte pri krbovej peci s kávičkou či pohárikom vínka. Príďte si oddýchnuť a dokonale zrelaxovať telo i ducha.

V prípade záujmu sa môžete ubytovať v retro izbe a v retro domčeku:
Ak sa chcete vrátiť do spomienok z detských prázdnin, alebo chcete prežiť chvíľky ako bývali Vaši starí rodičia odporúčame navštíviť retro izbu alebo retro domček. Za domčekom je suché WC - latrína a záhradná sprcha a v domčeku nie je voda.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá, Fajčiarov