S vonkajším 10 metrov dlhým bazénom

Júl, August - len týždňové pobyty (od soboty do soboty).

Chalupa Podhájska je situovaná v obci Trávnica, uprostred Pohronskej pahorkatiny v novozámockom okrese. Len 4 kilometre od chalúpky sa nachádza vyhľadávané termálne kúpalisko Podhájska, známe pre jedinečné liečivé účinky svojej vody, porovnateľnej s tou z Mŕtveho mora. Doprajte si romantické prechádzky okolo neďalekého jazierka Táňa, pozorujte zvieratká v jeho okolí alebo si požičajte vodný bicykel. V blízkom okolí chalupy Vás rovnako očarí nielen nedotknutá príroda Chránenej krajinnej oblasti Žitavský luh, krásne vodopády na rieke Nitra, ale aj množstvo kultúrnych a historických pamiatok. Medzi najznámejšie patria zrúcaniny hradov Gýmeš a Hrušov či zámok s rozľahlým parkom v Topoľčiankach. Počas pobytu v zimných mesiacoch Vám môžeme vrelo odporučiť lyžovačku v neďalekej obci Čechy, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti len 13 kilometrov od chalupy.

Ponúkame Vám ubytovanie vo veľmi peknej chalúpke s celkovou kapacitou pre 15 až 16 osôb vrátane prísteliek. V lete je možné v našom záhradnom domčeku ubytovať ďalšie dve osoby. Hosťom je k dispozícii:
- jeden 2-lôžkový apartmán na prízemí s rozťahovacou posteľou, vlastnou kúpeľňou s toaletou a kuchynkou,
- jedna 2-lôžková spálňa na prízemí s manželskou posteľou,
- jedna 2-lôžková spálňa na poschodí s manželskou posteľou a možnosťou využitia 2 prísteliek, vybavená vlastnou kúpeľňou a loggiou,
- jedna 4-lôžková spálňa na poschodí s dvomi manželskými posteľami a možnosťou využitia 2 prísteliek, vybavená vlastnou kúpeľňou s toaletou.

V chodbičke medzi spálňami sa nachádza spoločenská miestnosť so samostatným lôžkom a pohodlnou koženou pohovkou, ktorá slúži aj ako prístelka pre 1 osobu. Táto miestnosť je rovnako vybavená televízorom so satelitným príjmom, obrovským biliardovým stolom, stolným futbalom a rôznymi spoločenskými hrami. Komfort ubytovania dopĺňa spoločná plne vybavená kuchyňa a práčka. Pre hostí, ktorí túžia po väčšom súkromí, tu poskytujeme ubytovanie v samostatnom apartmáne s kapacitou 2 lôžok, ktorý je vybavený vlastnou obývacou časťou s krbom a televízorom so satelitným príjmom. V kompletne vybavenej kuchyni si hostia môžu pripraviť chutnú domácu stravu. Ani vo výbave apartmánu nechýba práčka a vlastná kúpelňa s toaletou.

Vo dvore chalupy nájdete altánok s vonkajším posedením s možnosťou grilovania na záhradnom krbe (prípadne aj na grilovacom tanieri). Kým sa Vám do chrumkava opečú klobásky, zahrať si zatiaľ môžete šípky, zaplávať si v 10 metrov dlhom vonkajšom bazéne alebo si zahrať minigolf na dvoch mini-poliach priamo v záhrade. Naši hostia majú dokonca výsadu ochutnávať sladké plody našich ovocných stromov, ktoré sú rovnako súčasťou rozľahlej záhrady chalupy.

Pre Vaše detičky máme v jednej časti altánku pripravený hotový raj hračiek. Veríme, že ich srdiečka potešia najmä originálne drevené hračky či detský kútik s kuchynkou na hranie. Hostia môžu svoje autá zaparkovať pohodlne priamo vo dvore objektu.

Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť, oddýchnete si a radi sa k nám znova vrátite. Príďte sa presvedčiť, že aj Slovensko má vlastné more!