Tiché prostredie, záhrada s jazierkom

Apartmánovú chalupu Podhájska nájdete v príjemnom prostredí Pohronskej pahorkatiny, v tichej časti obce Podhájska, vo vzdialenosti len 15 minút pešou chôdzou od termálneho kúpaliska (900 metrov). Keďže je chalupa umiestnená na vyvýšenom mieste, príjemnú atmosféru ubytovania bude hosťom dotvárať aj krásny výhľad na okolité vinohrady a lesy. Výborným benefitom ubytovania je taktiež pekne upravená záhrada chalupy s množstvom okrasných rastlín a stromov. V neposlednom rade tu nájdete aj pekné jazierko s rybami a veľký altánok s možnosťou pohodlného posedenia a grilovania na záhradnom grile.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v štýlovej novopostavenej apartmánovej chalupe s celkovou kapacitou pre 18 osôb. Chalupa je tvorená dvomi samostatnými, kompletne vybavenými apartmánmi, vďaka čomu je ubytovanie v nej vhodné nie len pre jednu samostatnú skupinu návštevníkov ale aj pre dve nezávislé skupiny hostí. K dispozícii sú Vám tu tieto dva apartmány:

- Apartmán na prízemí s kapacitou pre 5 osôb, tvorený dvomi spálňami s televízorom - jednou 2-lôžkovou a jednou 3-lôžkovou izbou. Súčasťou apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa s toaletou ako aj plne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy domácich jedál. Nechýba tu ani veľká spoločenská miestnosť s prístupom na záhradu s altánkom.

- Apartmán na poschodí s kapacitou pre 13 osôb, ktorého súčasťou sú 4 spálne, vybavené televízorom a balkónom (2-lôžková, 3 lôžková izba a dve 3-lôžkové izby s možnosťou využitia jednej prístelky). Pre zabezpečenie pohodlia hostí sú pri týchto izbách umiestnené 3 kúpeľne s toaletami (pričom dve izby majú samostatnú kúpeľňu s toaletou). Samozrejmosťou apartmánu je taktiež plne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy chutných jedál.

Okrem pekne upravenej okrasnej záhrady s trávnikom a jazierkom je hosťom pred ubytovaním k dispozícii spevnená plocha s možnosťou parkovania 5 áut. Srdečne Vás k nám pozývame a veríme, že u nás prežijete dovolenku plnú oddychu a relaxu.