Nadštandardná chalupa pri Dunajci!

Naša Chalupa pod Troma Korunami je situovaná v okúzľujúcom prostredí Pieninského národného parku, na brehu rieky Dunajec, v známej obci Červený Kláštor. Veľmi radi u nás privítame páriky, skupiny priateľov, rodiny s deťmi alebo každého milovníka turistiky.

Červený Kláštor je známy každému nadšencovi splavovania riek, a to kvôli splavu na tradičných Goralských drevených pltiach, ktorý je organizovaný po rieke Dunajec. Okrem samotného splavu v dĺžke 11 kilometrov máte možnosť vidieť nádherné belostné vápencové bralá, pozoruhodné skalné útesy a tiesňavy. Po náročnej túre Pieninským národným parkom či splave dobre padne oddych v Kúpeľoch Smerdžonka. Len 100 metrov od chalupy je lávka, cez ktorú sa dá prejsť chôdzou alebo na bicykloch do Poľska. V blízkosti chaty si požičiate bicykle, člny či iné športové potreby. V zime si výborne zalyžujete v Bachledovej doline či na lyžiarskych vlekoch v Poľsku, vzdialených len 8 km od našej chalupy.

Počas celého roka Vám v Chalupe pod Troma Korunami ponúkame ubytovanie pre 12 osôb. Chalupa sa prenajíma buď ako celok, alebo po jednotlivých nadštandardných izbách. Na výber máte:
- jednu 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou,
- jednu 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou a možnosťou prístelky pre 1 dospelú osobu alebo 2 deti,
- dve 3-lôžkové izby s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.

V našej chalupe si v kruhu rodiny posedíte v spoločenskej miestnosti s krbom a kým sa Vy budete rozprávať o svojich pocitoch zo splavu, Vaše ratolesti sa môžu zabávať pozeraním televízora so satelitným príjmom. Chutné jedlo si pripravíte v novej, kompletne zariadenej kuchyni s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským stolom. Rovnako využívať môžete dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zabezpečené v celom objekte.

Dlhé letné dni strávite opekaním i grilovaním. Máme pre Vás pripravené dva kryté altánky s grilom a posedením, záhradný krb s posedením a záhradný gril s posedením. Najmenších návštevníkov poteší náš domček, pieskovisko, hojdačka, šmýkačka, basketbalový kôš s loptou a veľké množstvo hračiek. V areáli chalupy sa nachádzajú potraviny a v jej blízkosti je viacero reštaurácií. Ubytovaní hostia majú možnosť využívať miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chalupe.

Láka Vás prežitie dovolenky v krásnom prostredí Pienin? Ak áno, pokojne vezmite aj svoje detičky alebo štvornohého miláčika a príďte do Chalupy pod Troma korunami. Tešíme sa na Vás!