Chata s krbom v krásnej horskej prírode

Chalupa pod Rozsutcom je situovaná v krásnom horskom prostredí Malej Fatry, v pokojnej lokalite malebnej obce Zázrivá - časť Biela. Výborná poloha chalupy pod lesom s výhľadom priamo na Rozsutec a okolité hory a lesy je zárukou dokonalého pokoja, súkromia a kľudu. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvárajú aj okolité krásne zelené lúky, na ktorých môžete v diaľke sledovať pasúce sa ovečky. Ak túžite po dovolenke v takomto nádhernom prostredí, mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu miest, kde sa dokonale zrelaxujete, oddýchnete si a načerpáte novú energiu, srdečne Vás k nám pozývame.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chalupe, ktorá je ideálnou voľbou pre ubytovanie 9 až 12 osôb. V chalupe sú Vám k dispozícii 3 dvojlôžkové spálne s rozkladacou pohovkou s možnosťou využitia jednej až dvoch prísteliek. Pre príjemný relax v kruhu priateľov a rodiny Vám tu poslúži obývacia miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a možnosťou jednej prístelky. Obývacia miestnosť chalupy je súčasne prepojená s plne zariadenou kuchynskou časťou s jedálenským posedením, v ktorej na prípravu vlastných jedál môžete využívať varnú plynovú dosku s teplovzdušnou rúrou, chladničku s mraziacim boxom, kávovar, rýchlovarnú kanvicu a mikrovlnnú rúru. Pre zabezpečenie pohodlia hostí je chalupa vybavená dvomi kúpeľňami so sprchovým kútom a toaletou.

V celom objekte je zaistené rovnako WiFi pripojenie na internet. Pri chalupe sú vytvorené výborné podmienky pre vychutnávanie si výborných opekačiek a grilovačiek. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami, šmýkačkou a pieskoviskom s hračkami. Tešíme sa na Vašu návštevu.